dobrego jeziorka na leszcza - gdzie?

/ 5 odpowiedzi
szukam dobrego jeziorka w naszym kole na leszcza. możecie dać jakieś wskazówki gdzie go jest sporo?
angelika


W jeziorze Borówno Małe jest bardzo ładny leszcz. U nas z tego co wiem to leszcz a nie leszczyk jest w jeziorze Sumińskim. Znajdziesz też ładne okazy w jeziorze zduńskim. W naszych jeziorach w większości jest leszcz ale tam z tego co łowiłam to są najładniejsze okazy. Życzę powodzenia i połamania kija oraz taaaakiej ryby. (2009/03/19 19:37)

mar


Dżięki jak złowię to przyślę zdjęcie. pozdro. Połamania kija. Nie bierz wszystkiego dosłownie. (2009/04/07 20:21)

kslkacper


Kolego Marku leszcze możesz połowić na jeziorach Borówno Wielkie(te jezioro jest wymagające,ale można złowić duże okazy) ,Sumińskie,Staroleskie(Stary Las to jezioro,jest bardzo wymagając nawet wprawieni wędkarze mają problem,z złapaniem tam ryby),Staw Śiwiałka,na jeziorze Zduńskim ostatnio,nie widać leszcza,ale jest na pewno,tylko nie chce brać.Ja łowie leszcze na Wiśle niestety tobie odradzam w twoim wieku jest wskazane byś początkujące lata wędkowania spędzał na wodach stojących lub delikatni płynących. (2009/05/29 23:29)

miras-stg


nie znam jeszcze wszystkich jezior należących do PZW ale osobiście łowie leszcze na jeziorku we Wdeckim młynie:) Tam są ładne sztuki:) życzę udanych połowów:) (2009/07/02 12:11)

u?ytkownik10466


ja osobiscie zbadalbym placzewo,bo choc jestem spinningista to dwie potezne lopaty dostalem tam na twistera w tym tygodniu.moze to stara gwardia?moze zarybienie?ktoz to moze wiedziec.bynajmiej sa i to najwazniejsze (2009/07/03 16:29)