Zaloguj się do konta

Dobre wędkowanie - prośba

utworzono: 2013/06/21 14:40
zonkawedkarza

Witam!
Piszę tutaj ponieważ, chce podarować mężowi prezent w postaci wyjazdu na ryby. Mąż jest zapalonym wędkarzem , o ile sie orientuje propaguje metodę spławikową. Szukałam w internecie wypraw wędkarskich ale niestety wszystkie są już zarezerwowane dlatego postanowiłam załozyc tutaj konto i poprosić Was o pomoc. Czy możecie polecić mi jakieś miejsce do wędkowania spokojne, ciche i gdzie nie będzie dużo stanowisk, oraz aby była baza noclegowa ( moze być namiot). Chciałabym odpoczął i zajął sie tym co lubi. Byłabym wdzięczna za pomoc [2013-06-21 14:40]

jaco9204

za bardzo ogólnie ujęła pani swoje pytanie

jeśli chce pani uzyskać pomoc to przydałoby się je sprecyzować 

np. jakie są możliwości finansowe

cy ma to być wyjazd za granicę czy raczej krajowy

jeśli krajowy to czy musi być w danym regionie czy nie ma to znaczenia

itp

[2013-06-21 15:17]

Zander51

To nie będziesz wędkować z mężem ? :)
[2013-06-21 16:30]

henryk i jadwiga balewscy

kontakt;henrykbale@wp.pl -SOMINY 3, pokój z podwórka na pomost na jezioro SOMIŃSKIE [2014-03-06 20:00]

piotrekk78

szukam czegoś gdzie mógłbym jechać z rodziną. Żeby żona mogła wypocząć, poopalać się, a ja połowić ryby ;)
Szukam spokojnego miejsca, żeby uciec od codzienności. Nie szukam miejsc, gdzie jest mnóstwo wczasowiczów, codzienne zakrapiane imprezy i hałasy do późnych godzin.
Ma być domek, woda, ryby, spokój.  Mogą być np. mazury ;)

Za wszelkie ciekawe propozycje z góry dziękuje. [2014-06-22 14:55]

Wielce szanowna Pani ponieważ wielu z Nas o takiej żonie jak Pani może tylko sobie pomarzyć postanowiłem pomóc. Niech Pani bliżej sprecyzuje o jaki rejon Polski chodzi . Znam parę fajnych miejsc na Mazurach.
Ps. Jestem 33 lata po ślubie i coś na ten temat wiem.
Julian
[2014-06-22 17:44]

piotrekk78

A czy szanowny kolega pomaga tylko paniom? ;)
Jeśli możesz to odpisz coś i w mojej sprawie. Powyżej opisałem czego szukam.

kopia poniżej:

szukam czegoś gdzie mógłbym jechać z rodziną. Żeby żona mogła wypocząć, poopalać się, a ja połowić ryby ;)
Szukam spokojnego miejsca, żeby uciec od codzienności. Nie szukam miejsc, gdzie jest mnóstwo wczasowiczów, codzienne zakrapiane imprezy i hałasy do późnych godzin.
Ma być domek, woda, ryby, spokój.  Mogą być np. mazury ;)
[2014-06-23 11:55]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia