Zaloguj się do konta

Dobre, solidne sklepy internetowe

utworzono: 2009/12/02 14:56
rybiacy

witam wszystkich wędarzy!! Jakie są według was najlepsze sklepy internetowe w których można kupić artykuły wędkarskie? [2009-12-02 14:56]

MYQ79

ja korzystałem z usług www.okonek.com.pl. Nie mogę powiedzieć abym narzekał. Szybka i sprawna obsługa w miarę duży wybór asortymentu. W przypadku kiedy zamówiony przeze mnie towar został wycofany z produkcji i sprzedarzy otrzymałem meila i telefon z inna konkretną propozycją. Na uwagę zasługuje fakt iż wędziska i cały zamówiony sprzęt był bardzo dobrze zapakowany i nie uszkodzony.

W związku z tym uważam że to jeden z lepszych sklepów internetowych. pozdrawiam [2009-12-02 15:05]

Jaxonclub bardzo fajny sklep internetowy duży wybór itp.
Warciak tez ciekawy sklep szeroki asortyment! [2009-12-02 15:31]

pisaq

Korzystałem z usług sklepu:
http://www.wedkarskisprzet.pl/
Zakupiłem dwie wędki, dwa kołowrotki (spinning), plecionki i nietypowe (dla mojej okolicy) główki jigowe.
Oprócz ciekawego wyboru interesujących mnie artykułów sklep mogę pochwalić za konkurencyjne ceny oraz bardzo miłą i profesjonalną obsługę.
Zamówione towary dotarły do mnie ekspresowo, bardzo solidnie zapakowane i zabezpieczone. Kurier mógł przejechać po tym dostawczakiem i prawdopodobnie wklejanka nie uległaby zniszczeniu :d

Na dzień złożeniu zamówienia zdecydowałem się dokupić drugi podobny zestaw, zadzwoniłem z zapytaniem i dowiedziałem się, że tamten jest już wysłany, ale nie ma tego złego - przy drugim zamówieniu otrzymałem przesyłkę gratis.
Takie "niby nic" a zawsze cieszy.

Ponadto aktualnie korzystam z usług sklepu
SONAR (sonar.x12.pl).
Zamówiłem silnik elektryczny, akumulator żelowy oraz ładowarkę.
Przesyłka jeszcze nie doszła, spodziewam się jej na początku przyszłego tygodnia, z uwagi na formalności i moją opieszałość :p
Obsługa bardzo miła, służąca radą i pomocą. Sprzedawca dobrał zestaw odpowiedni do moich potrzeb (potwierdzając Wasze porady).
Ponadto otrzymałem ciekawy rabat oraz bardzo fajny i przydatny gratis.

Wcześniej kupiłem echosondę wraz z aku i ładowarką, ale już nie pamiętam w którym sklepie, a nie chce Wam ściemniać. W każdym bądź razie również otrzymałem ciekawy rabat, obsługa była miła, przesyłka przyszła błyskawicznie.

Przez internet (nie tylko w sklepach, ale również przez allegro) zamawiałem wiele rzeczy, nie tylko związanych z wędkarstwem
(telefony, konsole do gier, akcesoria komputerowe, profesjonalny osprzęt dla graczy, ciuchy, obuwie, osprzęt i akcesoria ASG itd ), także polecam wszystkim - to nie takie straszne.
Pozdrawiam [2009-12-02 15:40]

GBH

sklep jeżozwierz [2009-12-03 09:48]

zbyszek77

ja jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie www.na-ryby.com.pl...
profesjonalna, miła obsługa, towar tip top, szybka wysylka, dobry kontakt telefoniczny, jednym slowem POLECAM
zbyszek [2009-12-03 10:11]

przemo1980

Ja robiłem zakupy w sklepach okonek, jeżozwierz i tanie wędkowanie. Sklepy sprawdzone,pewne. Śmiało można w nich zamawiać sprzęt. [2009-12-03 13:36]

Boberto

.. ja Okonek testowalem .. jest ok ...

...ale tez sledzie asortyment na fishing mart i bass [2009-12-03 14:31]

Ja kupowałem w "trotka" i "insel" Oba sklepy miały obsuwę w dostarczeniu towaru. Ci z trotki w małym stopniu to wynagrodzili, Ci z insel nie. Co do zapakowania i dostarczonego sprzętu nie miałem zastrzeżeń w żadnym z nich. [2009-12-03 21:29]

kostekmar

Kupowałem w takich sklepach jak: Okonek, Trotka, Fishing Mart. Po pewnym czasie obsługa z okonka okazała się niemiła i zauważyłem nieco zawyżone ceny niż gdzie indziej. Polecam warciak-fishing. [2009-12-03 21:52]

bartoszek95

ja polecam sklep.insel.pl [2009-12-04 16:20]

slawomir66

Od znajomych dowiedziałem się o sklepie http://www.matchpro.com.pl/ Pana Kałużnego. Wybór dla wyczynowców i zwykłych wędkarzy. Szybki i miły kontakt telefoniczny. [2009-12-04 19:28]

a ja to wsyzstko na allegro kupuje. o wiele taniej wsyzsto można dostać. [2009-12-05 13:45]

pisaq

Zauważ, że na allegro większość sprzedających to właśnie sklepy :)
Prowadzą sprzedaż poprzez własną stronę internetową oraz poprzez allegro, gdyż allegro jest popularne - łot taki "markieting" :p [2009-12-05 13:55]

zuza

no cóz sklepy które się ogłaszają owszem bija się wrecz o klijentów podajac atrakcyjnie kuszace ceny za towar mnie natomiast wkurza jedynie- jak oszukują na zawyżonej cenie dostawy przy czym mało kto bierze pod uwagę że wówczas sama cena towaru wzrasta. [2009-12-05 19:48]

Zdecydowaną większość swoich zakupów wędkarskich dokonuje przez internet. Zamawiam rzeczy na allegro, ale wielu sprzedających ma też swoje sklepy więc śmiało mogę polecić:
warciak-fishing- zamawiałem u nich rzeczy chyba trzy razy- głównie woblerki, blaszki i inne tego typu akcesoria. raz troszkę się opóźnili z przesyłką, ale w zamian dostałem kupon, który uprawnia mnie do rabatu 5% przy okazji następnych zakupów.
kupowałem też w sklepie na-ryby reklamowanym u nas na portalu. podobnie jak u warciaka, trzy razy. wszystko doszło szybko, ceny myślę że atrakcyjne. na allegro login tego pana to tadjan. ogromny wybór- firmy takie jak robinson, manns, shakespeare i mepps...
chyba nikt powyżej nie wspominał o sklepie wobek. ja tam kupowałem kilka razy woblerki no i też okej, na allegro e-kupiec.
jedynym użytkownikiem od którego odradzam kupno to na allegro slava. zamawiałem u niego już 2 wędki i ani jedna transakcja nie była bez zastrzeżeń... [2009-12-05 20:03]

zapomniałbym, ostatnio kupiłem jeszcze kołowrotek shimano catana 2500fa właśnie w trotce i nie dość że dałem za niego 99 zł z przesyłką to jeszcze dostałem smycz cupido, mini kalendarzyk i naklejkę. cena mniejsza o 23 zł w porównaniu z bassem a dostałem jeszcze bonusy. szczerze polecam! (na allegro witekpol) [2009-12-05 20:08]

tstaros

trotka ma może i niezłe ceny ale za to mały wybór i bardzo duża część asotymentu "chwilowo niedostępna". [2009-12-07 17:32]

pisaq

I na tym polega "magia" allegro.
Sklep może mieć mały wybór, ale kilka osób znajdzie tam coś dla siebie w atrakcyjnych cenach.
Gdy zamawiam kołowrotek taki-a-taki w przystępnej cenie to nie interesuje mnie to czy oprócz tego kołowrotka jest tam mega-wybór wędzisk, akcesoriów itp

Sam nie oczekuję, żeby sprzedawca miał wszystko na swoim magazynie.
Sprzętu wędkarskiego są tony! Do różnych metod połowu, różnego przeznaczenia, różne typy, inne marki.
Gdyby wszystko miałoby być dostępne od ręki to za handel sprzętem wędkarskim brałyby się tylko hurtownie :p


[2009-12-08 12:59]

fazim

Ja kupowałem w insel, nie mam zastrzeżeń i wydaje mi się że ceny też są w porządku
[2009-12-10 10:12]

dany21

Polecam www.superwedkarz.pl, zamówiłem kamizelkę spinningową za 75zł okazało się że nie mają ich na stanie w zamian dostałem propozycje kamizelki lepszej i droższej o 40zł w cenie 75zł.
[2009-12-12 22:14]