Dobre łowisko w okolicy Brodnicy ?

/ 3 odpowiedzi
Witam. Mieszkam w Brodnicy. Od końcówki tamtego roku jestem posiadaczem pontonu a w tym roku planuję zakup silnika elektrycznego. Posiadam kartę wędkarską i chciałbym opłacić jedno łowisko w tym roku. Nie chciałbym żeby był to jakoś duży zbiornik powiedzmy do 90ha. Nastawiam się na spining, interesują mnie okonie, szczupaki, fajnie byloby też mieć szansę na sandacza( nigdy go jeszcze nie złowiłem). Jezioro może być oddalone max 20km od Brodnicy, przydałoby się nad tym łowiskiem jakieś dogodne miejsce do podjechania samochodem i zwodowania pontonu. Jaki zbiornik polecacie? Dodam że wędkuję od 20 lat jednak nigdy ze środka pływającego. Pozdrawiam
Artur z Ketrzyna


Masz ponton i samochód. I chcesz se ograniczyć do jednego łowiska?
Mało zaoszczędzisz bo tylko góra 50% składki okręgowej. (2015/02/22 23:28)

halski021


Wędkujesz 20 lat i nie znasz łowisk w swojej okolicy? (2015/02/23 08:34)

gores87


Wędkujesz 20 lat i nie znasz łowisk w swojej okolicy?

 Znam, tylko że na pojezierzu brodnickim jest około 100 jezior. A ja zawsze łowiłem z pomostu i mam takich kilkanaście miejsc. Jednak chodzi mi o łowienie z pontonu, z czym nigdy wcześniej nie miałem doczynienia. W moim okręgu wykupienie zezwolenia na jedno łowisko to koszt 195zł a na wszystki 300zł do tego składka członkowska i robi się 400zł. Dużo (2015/02/23 17:17)