Dobre łowiska niedaleko Łodzi

/ 54 odpowiedzi / 11 zdjęć
tench123

Tak łowisko jest piękne musze je lepiej poznać! (2014/06/20 14:09)

darek-salamon

Zawsze tam testowalem zanety na dwa trzy dni przed zawodami,łowisko jest łatwe jak sie je zna na wylot jak ja.Bardzo dobre efekty s± jak nas zaskoczy zalamanie pogody na łowisku ,jakas burza.Zawsze tam ryby braly jak oszalale.Mozna przeczekać w samochodzie,jak sie go nie ma to nawet na przystanku autobusowym.Warto wracać na lowisko po takim deszczu.Zaufaj mi, cierpliwosć i odpowiednia zaneta Ci to wynagrodzi. (2014/06/20 15:41)

piotrgrambor

Byłem dzi¶ na osadniku i rzeczywi¶cie ładna woda, można tam się zrelaksować. Powiedz mi tylko gdzie najlepiej zarzucać tam na ciężko, bo za spławikiem ja nie przepadam. Gadałem z jednym wędkarzem to mówił , że on tylko na spławik bo pełno zaczepów jest, ale s± podobno miejsca gdzie można koszyczek zarzucić. (2014/06/20 18:37)

darek-salamon

Byłem dzi¶ na osadniku i rzeczywi¶cie ładna woda, można tam się zrelaksować. Powiedz mi tylko gdzie najlepiej zarzucać tam na ciężko, bo za spławikiem ja nie przepadam. Gadałem z jednym wędkarzem to mówił , że on tylko na spławik bo pełno zaczepów jest, ale s± podobno miejsca gdzie można koszyczek zarzucić.

Od strony pola za mostem 50 metrów w prawo,kolega kiedy¶ na sprezyne i bulke piekne karasie łapal. (2014/06/20 18:58)

Podgl±d zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.