Dobre i piękne łowiska mazowieckiego PZW

/ 4 odpowiedzi
Drodzy koledzy z mazowieckiego PZW pragnę założyć wątek łowisk na których członek mazowieckiego PZW bez żadnych dopłat może wędkować. opisujcie wszystkie pieknę miejsca gdzie warto pojechać w zbliżającym się sezonie. Ja na przykład planuje wybrac sie na pierwszego maja na wodę stojącą na rozpoczęcie sezonu, lecz zachodze w głowę gdzie nie ma za dużo ludzi{pijanej młodzieży} pragnę sie wyciszyć np. znalazlem na naszym forum jezioro najdalej oddalone od warszawy  jezioro brajniackieale to kawal drogi .warto pojechac? może macie lepsze propozycje?jestem z warszawy i marze o wedkowaniu jak na mazurach ale czas ani gotowka na to nie pozwala

Sebastian Kowalczyk


No jak chcesz się wyciszyć i odpocząć to wybrałeś sobie słaby termin.

Trzy lata temu podczas majówki nie udało mi się znaleźć takiego miejsca. Podczas ostatnich majówek siedziałem w pracy nauczony poprzednim doświadczeniem i na urlop wybrałem się po zakończeniu tego majowego spędu.

Nie wiem co Ci doradzić.

(2010/01/25 20:24)

tutek


Polecił bym ci Jeż.Grom w miejscowosci Jęcznik niedaleko Szczytna .Jeżdzę tam od jakiegoś czasu.Za mostem w Jęczniku skręca się w prawo i jedziemy asfaltem ,mijamy stadninę i po wyjechaniu z lasku po lewej stronie w dali widzimy dom do ,którego wiedzie polna droga tam wypożyczyć można łódkę.Jezioro Gromskie ma wyspy naprzeciw pomostu przy ,którym cumują łodzie.Poławić można szczupaki leszcze i ładfne płocie ale trzeba się udać łodką w prawąstronę do 2 zatoki.U tego gościa co ma łudki jest tez pole namiotowe gdzie można rozbić namiot.Ryba jest jeszcze nie przełowiona.łowić można na opłatę okręgową woj.mazowieckiego.Połamania kija--pozdrawiam (2010/01/25 21:11)

krzysiek1508


a czy moge tam lapac bez doplat? (2010/01/26 05:52)

u?ytkownik26601


Jezioro Grom 216h gm.Pasym(powiat Szczytno) woda Okręgu  Mazowsze ogólnie dostępna.
Zakaz używania silników spalinowych. Pod tym adresem masz jeziora Mazurskie należące do Okręgu Mazowsza. Jak byś dobrze poszukał na tej stronie to znalazł byś zarybienia  jakie tam były.
http://ompzw.pl/modulesData/files/430_jeziora.pdf
(2010/01/26 17:57)