Robinson Dyncore Feeder

/ 3 odpowiedzi
Mam taki dylemat, a mianowicie czy polecacie wędkę ROBINSON DYNACORE FEEDER 3,60m 45-120g. Chcę wiedzieć jakie s± wasze opinię i czy warto j± kupić.
Jakub Wo¶

Mam Dynacore feeder tylko do 180g. Łowię na Wi¶le. Solidny kij, nawet metrowego suma wyci±gn±ł. (2018/02/14 00:05)

rudybiceps

A powiedziałby¶ mi czy to samo wędzisko tylko z cw 50-150 różni się czym¶ więcej niż cw czy nie? (2018/02/14 18:57)

jacek1987

ja mam pickera z tej serii cw do 30g z karpiami 5kg dawał rade. wiem ze będzie różnica między feederem a pickerem ale za te pieniądze nic lepszego nie dostaniesz. jedyny minus moim zdaniem to uchwyt kolowrotka w moim przypadku montowalem i demontowalem kołowrotek przy każdym wyjeździe i się trochę te metalowe części które trzymają stopkę kolowrotka trochę sie wyrobiły. przy odpowiednim wyczucie koszyk 45g plus zaneta na rzekę i dawał rade nic się nie polamalo. teraz planuje kupić feedera do 80g cw również z tej serii. chyba ze będą mieli coś Robinsona z innym uchwytem kolowrotka w tych pieniądzach. (2018/02/15 19:58)

Wedkuje.pl poleca