Zaloguj się do konta

Dobra żyłka do odległościówki

utworzono: 2010/04/14 08:59

Witam Nie jestem na bieżąco z nowinkami w sprzęcie wiec mam pytanko odnośnie dobrych żyłek do matcha
Zawsze używałem Robinsona Pro Match i byłem z niej bardzo zadowolony ale mam coraz większy problem z jej kupnem
W sklepach u mnie teraz dominują jakieś mało mi znane marki więc nie mam pojęcia jaką zamiast robinsona wybrać ?
Co polecacie ?
[2010-04-14 08:59]

endriut

Witam!

Osobiście używam Trabucco, tonącej. Jest koloru niebieskawego, srednio widoczna w wodzie. Kupiłem ją za namową kolesia w wędkarskim dwa lata ltemu i cały czas wygląda nieźle. W tym roku ją przewijałem i nie ma żadnych uszkodzeń. Za 150 metrów żyłki 0.16 zapłaciłem 18pln oczywiście dwa lata temu... Pozdrawiam.

[2010-04-14 09:05]

zdecydowanie Trabucco, to jest żyłka z klasą, stosuję ją od dawna i nie miałem nigdy problemu, jeszcze godna uwagi jest Red Devil, jest bardzo mocna na węzłach i ma charakterystyczny kolor rdzawy, niestety nie mogę już jej spotkac w sklepach , ale polecam .......... [2010-04-14 11:05]

pisaq

Teraz zakupiłem - trochę w ciemno - Trabucco S-Force Match Sinking 0,14 i 0,16mm.
Kupiłem ją bo jestem zadowolony z używanych wcześniej spinningowych żyłek Trabucco T-Force Spinn 0,18 i 0,22m. Również kilku kolegów spławikowców-specjalistów poleciło mi tą żyłkę.
Spławik nie jest moją domeną, dlatego jestem pewien, że wystarczy.
[2010-04-14 11:09]

pisaq

Kol. Sandokan, a to Kolega poleca Trabucco T-Force czy S-Force? Ta T-Force jest w takim ciemnym opakowaniu, a S-Force w jasnym (jak spinningowa T-Force o_O).
Sama firma dobra, to wiem na bank, ale nie wiem jak z żyłkami. Miałem do wyboru T i S Force, przeważył... kolor opakowania, gdyż - tak jak wcześnie powiedziałem - dobrze łowiło mi się spinningową T-Force, której opakowanie jest podobne do matchowej S-Force :D
[2010-04-14 11:12]

Marcin, polecam wszystkie zyłki Trabucco, tak się już jakos utarło, na cztery osoby w domu trzy wędkują, więc poczawszy od spławika po feeder i spining kupujemy wszystko, ostatnio kupilismy 12 szpulek, czarną , białą ............ [2010-04-14 11:24]

Wielkie dzięki wszystkim za porady Widzę że trabucco ma wśród Was bardzo dobrą opinię Więc i ja jej spróbuję Pozdrawiam
[2010-04-21 20:12]

swyniu

Panowie a trabuco ? lub Maver river stone ?

[2014-03-08 00:03]

swyniu

Kupiłem Mavera smart river stone -sinking line  polecam
[2014-03-22 18:48]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia