Dobra i sprawdzona obrotówka

/ 6 odpowiedzi
witam serdecznie poszukuje takiej obrotóweczki dostałem ja kiedyś w prezencie i niedawno straciłem, okazała się bardzo łowna lecz nie moge takiej samej namierzyć :( może ktoś mógłby pomóc ?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jack14

Jeśli dobrze pamiętam to miałem coś podobnego firmy "Wirex".

Oczywiście mogę się mylić bo w przeciwieństwie do twojego zachwytu ja mam same słabe opinie.

Jak pisałem "nie zawsze to samo lubią rybki" :-)

(2013/10/23 16:48)

jezier

Skrzydełko podobne do Agli Long Rainbo od Meppsa, średnio sprawdza się na moich wodach. (2013/10/23 17:11)

mlody009

Dzięki wielkie za pomoc właśnie o taką mi chodziło, choć dopiero zaczynam spiningować to odrazu mialem na nia wyniki i dlatego tak na niej mi zależy tu gdzie ja wędkuje sprawdza sie dobrze.

Serdecznie pzdr (2013/10/24 07:46)

barrakuda81

Takie wiroweczki to kasyka.Świetnie imituja narybek a teraz okonie i inne drapieżniki się tym opychają.Taki wzór jest u mnie b.dobry na Wiśle zwłaszcza w drugiej połowei sierpnia i w ciepły wrzesien.Jest tego na tony w sklepach tylko znajdź odpowiedni wzór no i zeby pracowała a to juz dzis nie jest takie oczywiste... (2013/10/24 10:43)

kajacek

Jak kolega wcześniej napisał, bardzo to przypomina Meppsa Aglia Long nr 2 chyba - też kiedyś na to łowiłem szczupaki, dopóki nie przerzucilem się na gumki :) (2013/10/27 10:38)

mlody009

podobna jest tez do Aglia Long Rainbo srebrna, to był rozmiar 3 i niejestem pewny ale chyba spinexa (2013/10/27 18:09)