Dobra i niedroga echosonda

/ 5 odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jakie są dobre i w miare nie drogie ehosondy i gdzie je najlepiej kupić?.

rybak09090909a


Witam.Chciałbym sie zapytac czy dla ciebie wędkarstwo to mięsarstwo do sklepu???Jeśli chesz sport to  poco ehosonda tak to za pierwszym żótem masz rybe ja wole nad woda posiedziec pół d nia i wrócic o kiju do domu chociarz obejzałem w lesie faune i flore a nie ide na godzine trafie na ławice i wiem gdzie rzucic godzina i mam 2 siaty.Wędkarz nie używa ehosondy tylko rzuca wędke gdzie mu podpowiada intuicja.Polecam ci isc na ryby i wrócic o kiju do domu i miec satysfakcje ze bylem nad wodą.Pozdrawiam.

(2010/02/12 22:56)

pisaq


Rybak, pierdzielisz... (2010/02/12 23:00)

jimyzoo


Rybak weź sie ogarnij i nie pier.. smutów, wiem, że jest piątek początek weekendu ale pod wpływem na forum głupot sie nie powinno wypisywać. Widać, że nie masz pojęcia czym jest echosonda i do czego służy. Polecam szukanie sandaczowych miejscówek na Kozłowej (pisze o tym zbiorniku bo pisaq potwierdzi) sandaczowych miejscówek na "wędkarski nos", życze powodzenia! Chyba, że masz dobrego znajomego, miejscowego wyjadacza lub miesiąc urlopu i cięzarek na sznurku (2010/02/12 23:05)

kubam997


Popieram przedmówców, jaro35 jeżeli sprecyzujesz co dla Ciebie oznacza niedrogo to pomogę. Tak na szybko to czym się kierować: rozdzielczość ekranu (im większa tym więcej szczegółów pokazuje), ilość i średnica stożków dobrze jak by były chociaż 2 (np 60 i 20 stopni). Ja moją echosondę kupowałem tutaj http://www.bass-sklep.pl/ mogę polecić. Jeszcze jedno zawsze przed zakupem warto podpytać kolegę google.pl (informacji jest mnóstwo).

Pozdrawiam   

(2010/02/13 09:06)

jaro35


Dzięki za namiary na ten sklep , jest tam dość duży wybór echosondy i ceny rużne ale ja szukam maksymalnie do 500 zł i dla tego nie wiem co by wybrać bo wo gule nie wiem oco chodzi w tych wszystkich parametrach i danych technicznych i dlatego poczebuje kąkretnych wskazówek, a na te droszsze mnie niestać.  No to narka . Odpiszcie coś koledzy ! 

(2010/03/27 22:18)