Dobowe zezwolenie PZW

/ 6 odpowiedzi
Witam.
Pracuję w Niemczech i rzadko jestem w Polsce.
Nie opłaciłem w tym roku składek a chciałbym będąc w Polsce pojechać na ryby.
Nie chcę płacić całości bo w Polsce raczej nie będę często.
Którą składkę muszę opłacić ?
Pewnie będę musiał przed każdym wypadem na ryby opłacić jakąś jednorazową opłatę, jak i gdzie ?
Jeśli muszę opłacić składkę członkowską to czy mogę zrobić przelew bo w polsce będę dopiero w maju a opłaty trzeba zrobić do końca kwietnia. 
withanight88

Składka okresowa dla członka PZW za 1 dzień 20zł, 2 dni 35zł, 3 dni 50 zł.
Składka dla niezrzeszonych i cudzoziemców 1 dzień 40 zł
Składka dla niezrzeszonych i cudzoziemców roczna 370 zł
Opłata okresowa upoważnia do wędkowania tylko na wodach Okręgu, na których została wykupiona!!
UWAGA!!
OPŁATY OKRESOWE MOGĄ BYĆ WNOSZONE PRZEKAZAMI POCZTOWYMI NA KONTO:
Okręg PZW w Kaliszu z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim
Nr konta WBK Ostrów Wlkp 34 1090 1160 0000 0000 1600 9528

(2013/05/02 09:27)

withanight88

Nie należąc do PZW musisz płacić 40 zł za dobę.

Danę wziąłem ze strony o. Kalisz bo do nich należałeś. (2013/05/02 09:29)

Dawid1346

Dzięki. 

Nie szukałem informacji bo mam internet z tel. z limitem...

Jeszcze jedno, jak zrobię przelew przekazem np. w poniedziałek to czy muszę wędkować w ten poniedziałek czy można ustalić dzień ?

(2013/05/03 05:33)

withanight88

Nigdy nie opłacałem czasówek. Ale wydaje mi się że nie możesz zrobić przelewu internetowego tylko trzeba przekazem pocztowym bo wtedy masz dowód (kopie przekazu) która staje się "zezwoleniem"

Na Twoim miejscu poprosił bym ziomków którzy są w Pl żeby poszli i opłacili Ci w siedzibie koła dany dzień i masz spokój, bez problemów i nerwów o stracone pieniądze. (2013/05/03 08:32)

motylanoga

płacisz przez payu czyli przez neta drukujesz tylko e-zezwolenie regulamin masz na stronie www (2013/05/03 12:12)

martino 1971

oczywiście ja zawsze robię przelew internetowo na konto związku gdzie zamierzam łowić drukuję i to jest pełnoprawny dokument wiem na pewno pytałem w banku. chore jest tylko to że jak zrobię np. przelew o 12 w południe to mogę łowić tylko do 24 tego dnia a powinno byc moim zdaniem do 12 następnego dnia ponieważ dopiero wtedy mija doba teraz nie wiem czy płacę za dzień czy dobę jeżeli za dzień to jest to moim zdaniem nie w porządku. (2013/05/03 12:29)