Zaloguj się do konta

Dobór wędki oraz kołowrotka na bolenie i szczupak

utworzono: 2012/08/03 10:32
Szymcio10

Witam otóż  wydaję mi się że wiem czego bym potrzebował ale nie wiem co jest do tego najbardziej odpowienie . Więc tak chciałbym łowić bolenie i szczupaki na rzecze ale czasem również lubie sobie połowić na jeziorze szczupaczki i okonie  ale chciał bym mieć czułą wędkę że jak np : udeży główka jigowa o dno to to odczuje . Myślę o multiplikatorze    http://allegro.pl/multiplikator-daiwa-megaforce-150i-hit-od-rapy-i2524104274.html wędce jeszcze nie wiem jakiej chciałbym o podpowiedź jakąś co by się nadawała tak do 200zł +/- oraz polecenie plecionki tak też jakoś do 150+/- zł   [2012-08-03 10:32]

Esox_lucius1988

apropo czucia danej przynety to bardzo pomaga rezonans, choc sam osobiscie jeszcze takiiej wedki nie uzywałem. ale takie zaczynaja sie od 4 stowek w góre. natomiast jesli chciałbys polaczyc połow bolenia i szczupaka i chciałbys zmiescic sie w cenie +- 200 zł to mysle ze z Dragona seria Express spinning mogłaby pomoc lub seria Millenium. Co do "czucia przynety" nie moge za duzo powiedziec bo nie łowiłem tymi kijaszkami. Moze ktos inny sie dopowie. Sugerowałem sie przedxewszystkim cena, długoscia i cw. Oczywiscie nie musi to by7c koniecznie dragon. Sporo mozesz tez znalesc w ofercie Cormoran, Shimano, Okuma, Daiwa. Apropo multiplikatora, nie lepiej zaczac od kreciolka ze stała szpula?? a co do plecionki ci nie doradze. expertem nie jestem. [2012-08-03 15:24]

Szymcio10

nie ze stałą szpulą nie spinningowałem już trochę mam wędke jako tako yorka race jakąś i kolowrotek dragona expres pro 735it ale posiadam też wędkę na suma daiwa  bezprzelotkową  i multiplikator właśnie i teraz chcę sobię łapać na czymś lepszym na spinning . Może być wędka hmm no niech będzie 550+/- ale już chciałbym coś konkretnego bardzo [2012-08-03 20:20]

Esox_lucius1988

nie za bardzo zrozumialem ta odpowiedz ale rozumiem ze wolisz cos multiplikator. cena 550 zl to juz cos. szukaj w ofercie dragona z serii team dragon lub guide select. obie maja rezonans, mysle ze cos tam znajdziesz dla sibie. sorry ze nie doradze ci dokladnie ale sie spiesze. z tego co wiem to guide select troche drozsze z tego wzgl ze maja nowatorski wyglad. ja osobiscie woallbym cos z serii TD [2012-08-18 19:48]

Tomekoo

witaj,kup sobie parabolik hm-a poszukaj coś do 25 g i napewno Ci wystarczy :) pozdro [2012-08-19 01:24]