Zaloguj się do konta

Do strażnika Jurka

utworzono: 2011/04/04 18:18

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

cierpliwy1

Jurek wczoraj na plocmanie  ukazało się ogłoszenie o sprzedaży świeżych ryb.Zadzwoniłem i okazało się ,że tak pan x (znam nazwisko) sprzedaje rybki złowione w Wiśle .Pytam jakie ,ano szczupaki ,leszcze ,sumy i inne odpowiada pan chyba rybak ,który podpisał umowę z PZW jak jesteś zainteresowany ,to mogę dać ci numer tel i będziesz mógł poprosić o parę kilo szczupaków i myślę że gościa odpowiednio rozliczycie np ze PSR.
[2011-04-04 18:18]

Jurek wczoraj na plocmanie  ukazało się ogłoszenie o sprzedaży świeżych ryb.Zadzwoniłem i okazało się ,że tak pan x (znam nazwisko) sprzedaje rybki złowione w Wiśle .Pytam jakie ,ano szczupaki ,leszcze ,sumy i inne odpowiada pan chyba rybak ,który podpisał umowę z PZW jak jesteś zainteresowany ,to mogę dać ci numer tel i będziesz mógł poprosić o parę kilo szczupaków i myślę że gościa odpowiednio rozliczycie np ze PSR.


Jurek propozycja nie do odrzucenia........:)) [2011-04-04 18:20]

Podaj kolego rejon w jakim operuje ten biznesmen,dopasujemy do niego odpowiednią ekipę gdyby Jurek się nie odezwał bądż miałby za daleko.
[2011-04-04 18:26]

grzesiek35

Prowokacja.Nie wiem czy w tym przypadku jest to zgodne z prawem i czy gościa można upier...lic.
[2011-04-04 18:27]

Gdyby przyfilować gdzie i jak zaopatruje swój bazar to da radę go zwinąć:D
[2011-04-04 18:29]

Prowokacja.Nie wiem czy w tym przypadku jest to zgodne z prawem i czy gościa można upier...lic.




Jesli taki fakt miał czy ma miejsce, a zostanie to odpowiednio udowodnione, wtedy są podstawy do interwencji. A działania służb wyjaśnią legalność działalności tego gościa.


[2011-04-04 18:30]

withanight88

Tą sprawe powinniście załatwic na priv a nie na forum, na portalu zalogowani sa i kłusownicy jeden przekaże drugiemu i pozamiatane.


Być może tytułowy kłusownik już wie i swoją 'działalnosc' zamknął.

[2011-04-04 18:36]

legtom

Myślę Cierpliwy, że chcesz poprostu sprowokować pana Jurka. Jeśli uważałeś, że ogłoszenie dał kłusownik to trzeba było według prawa zgłosić przestępstwo w prokuraturze a nie prowokować na portalu strażnika. Nie wiem jak jest w rejonie Płocka, ale ci z Pułtuska reagują na każdy telefon. Mam działkę w okolicach i jeszcze nigdy się nie zawiodłem na strażnikach z Pułtuska. Każdy telefon traktują serio i bez znaczenia jest pora dnia. Zjawiają się na miejscu i sprawdzają zgłoszenie. [2011-04-04 18:39]

Nie ma szczegółów podanych więc może wystraszy się więcej niż jeden dealer:)
[2011-04-04 18:39]

Kolego Mastiw . Jest prawo Wędkarskie i jest Rybackie. Czy Rybaków obowiązuje to samo co wędkarza. Czy okresy ochronne u jednych i drugich są takie same? A jak wziąć pod uwagę metody połowu? Drygawice .żaki i różnego rodzaju sieci, zamęczają ryby po wpłynięciu w nie. Jak wypuścić martwego szczupaka czy suma . Co innego gdy okaże się że rybak to kłusownik .Co kolega na to.? [2011-04-04 19:00]

Dajcie mi chłopa, a zrobię z niego przestępce lub kłusola :)) [2011-04-04 19:03]

Kolego Mastiw . Jest prawo Wędkarskie i jest Rybackie. Czy Rybaków obowiązuje to samo co wędkarza. Czy okresy ochronne u jednych i drugich są takie same? A jak wziąć pod uwagę metody połowu? Drygawice .żaki i różnego rodzaju sieci, zamęczają ryby po wpłynięciu w nie. Jak wypuścić martwego szczupaka czy suma . Co innego gdy okaże się że rybak to kłusownik .Co kolega na to.?




(Mastiff) Ależ oczywiście, że rybacy są traktowani przez PSR i Policję jednakowoż z wędkarzami. Ich również obowiązują okresy i wymiary ochronne. Ale biznes is biznes i oni często przekraczają granice limitów, regulaminów i Ustaw rybactwa śródlądowego, bo z tego żyją. Dlatego nalezy wyłapywać tego typu informacje i je sprawdzać, oraz operacyjnie je rozpracowywać i karać winnych.


[2011-04-04 19:09]

1967ab

RYBACY w naszym okręgu są nietykalni i będzie prawdopodobnie trudno cokolwiek udowodnić,a już na pewno to , że te ryby pochodzą z Wisły. Gość będzie obstawiony fakturami z prywatnych gospodarstw rybackich , a tam okresy ochronne nie obowiązują.
[2011-04-04 20:38]

karlik

RYBACY w naszym okręgu są nietykalni i będzie prawdopodobnie trudno cokolwiek udowodnić,a już na pewno to , że te ryby pochodzą z Wisły. Gość będzie obstawiony fakturami z prywatnych gospodarstw rybackich , a tam okresy ochronne nie obowiązują.

Rybacy są bez karni tu czy tam czy to rzeka czy jezioro to PAŃSTWO  W PAŃSTWIE i niema na to bata ....................
[2011-04-04 21:51]

jurek



cierpliwy1
3

Jurek wczoraj na plocmanie  ukazało się ogłoszenie o sprzedaży świeżych ryb.Zadzwoniłem i okazało się ,że tak pan x (znam nazwisko) sprzedaje rybki złowione w Wiśle .Pytam jakie ,ano szczupaki ,leszcze ,sumy i inne odpowiada pan chyba rybak ,który podpisał umowę z PZW jak jesteś zainteresowany ,to mogę dać ci numer tel i będziesz mógł poprosić o parę kilo szczupaków i myślę że gościa odpowiednio rozliczycie np ze PSR.

 

 

 

 

                     Do wędkarza   ...... cierpliwy ....... ( byłego strażnika SSR i vice prezesa Koła Wędkarskiego ).

 

 

Kolego Romanie , jeżeli zauważyłeś jakieś nieprawidłowości w naszej wspólnej pasji , chodzi o kłusownictwo i sprzedaż ryb objętych terminem ochronnym i wymiarowym , to jako były strażnik SSR i vice prezes jednego z większych Kół Wędkarskich w Płocku ------- powinieneś wiedzieć co zrobić   chyba , że Cię obleciał cykor . Znasz doskonale Komendanta PSR   Wojciecha Tyburskiego   i nawet jesteście z sobą na TY .

 

Dlaczego więc nie zadzwoniłeś kolego Romanie do PSR lub Policji , a nawet do mnie , bo przyznasz , że się znamy ( chociaż ja jestem zrzeszony w największym Kole Wędkarskim w Okręgu Płocko-Włocławskim i tylko z tego Koła strażnicy bardzo dużo pracują społecznie ) , znamy się wiele lat i posiadasz do mnie telefon stacjonarny i komórkowy ( nawet na święta składałem Ci życzenia i Ty odpowiedziałeś .

 

 

Uważam to za   P R O W O K A C J Ę   !!!!!!!

 

Jeżeli byś kolego Romanie chciał mnie powiadomić , to byś zadzwonił do mnie , a nie Ty zakładasz oddzielny wątek i piszesz , że dzwoniłeś do tego reklamującego się sprzedawcy , a nie mogłeś powiadomić dobrze znanego Ci Komendanta PSR w Płocku , czy Policji .

 

Czyżby obleciał Cię cykor ????????

 

Ja nie dam się wciągnąć w żadne prowokacje . To , że straciłeś kolego stanowisko vice prezesa Koła i chyba strażnika też   mnie nie interesuje . Doskonale znasz procedury panujące wśród społecznych strażników . Ale teraz chyba Ci się nudzi , więc szukasz sensacji ????

 

 

Myślę , że jako długoletni działacz i strażnik społeczny nie jesteś kolego etycznym wędkarzem .

 

Innych wędkarzy , którzy twierdza , że w moim Okręgu nikt nie ma kontroli nad rybakami , odsyłam do wpisu na mojej stronie pod tytułem : 2 Rybaków straciło pracę dzięki SSR :

 

Ci Rybacy stracili pracę dzięki mojej uciążliwej pracy i ciągłych telefonów do Okręgu , zostali złapani na gorącym uczynku i nawet 3 rybaków dzięki mej społecznej pracy , nie ma teraz wśród rybaków .Tak długo naciskałem , że nawet teraz nie mogą być nawet pomocnikami rybaka .

 

Więc nie dam się wciągnąć w żadne rozgrywki , jeśli teraz kolego nie masz co robić , to przynajmniej nie przeszkadzaj , bo tym wpisem mogłeś ostrzec tego kłusownika , a ja swój czas sobie cenię - pozdrawiam Jurek Suchodolski .

[2011-04-05 12:51]

Tak sie sprawa ma...................Aha. To się nazywa "rzucanie kłód pod nogi"? Ale po co? Stare porachunki, zemsta, nienawiść, złośliwość, szyderstwo???? Hmmmmmmmmm........... [2011-04-05 13:19]

mielec

Tak sie sprawa ma...................Aha. To się nazywa "rzucanie kłód pod nogi"? Ale po co? Stare porachunki, zemsta, nienawiść, złośliwość, szyderstwo???? Hmmmmmmmmm...........





Maćku ot po prostu wystarczyło napisać Zwykły "Polak" niestety szara rzeczywistość.
[2011-04-05 13:27]

Myślę że Jurek ma rację. Powinien jeśli już, to otrzymać wiadomość od autora postu na prywatnej poczcie.Ps.
A pro  po, to ja znam kolesia . O ,,,, kiedyś było już głośno o tej personie.Ostrzegam Kolegów i radzę uważać. [2011-04-05 15:03]

No jak juz kolejna osoba ostrzega przed tą personą, to dobrze już z nią nie jest....... [2011-04-05 15:07]

Jurek wczoraj na plocmanie  ukazało się ogłoszenie o sprzedaży świeżych ryb.Zadzwoniłem i okazało się ,że tak pan x (znam nazwisko) sprzedaje rybki złowione w Wiśle .Pytam jakie ,ano szczupaki ,leszcze ,sumy i inne odpowiada pan chyba rybak ,który podpisał umowę z PZW jak jesteś zainteresowany ,to mogę dać ci numer tel i będziesz mógł poprosić o parę kilo szczupaków i myślę że gościa odpowiednio rozliczycie np ze PSR.


Wcześniej ten wpis wydał mi się jako tako normalny,teraz w obliczu faktów ubolewam nad zdrowiem psychicznym autora.Prowokacją tego bym nie nazwał bo niby co miałoby być przysłowiową czerwoną płachtą? nic a nic kupy się toto nie trzyma,ot bzdurna historyjka wyssana z palca przez znudzonego życiem tetryka.Ukop se chłopie robaków,weż kawał kija,i rusz gdzieś na ryby-,dotlenisz się,przemyślisz co nieco i może głupoty ci ze łba wyparują.Oszczędzisz nam czasu,miejsca na serwerze i poczucia niesmaku jaki pozostał po tych twoich pogmatwanych wypocinach.
[2011-04-05 16:07]

cierpliwy1



cierpliwy1
3

Jurek wczoraj na plocmanie  ukazało się ogłoszenie o sprzedaży świeżych ryb.Zadzwoniłem i okazało się ,że tak pan x (znam nazwisko) sprzedaje rybki złowione w Wiśle .Pytam jakie ,ano szczupaki ,leszcze ,sumy i inne odpowiada pan chyba rybak ,który podpisał umowę z PZW jak jesteś zainteresowany ,to mogę dać ci numer tel i będziesz mógł poprosić o parę kilo szczupaków i myślę że gościa odpowiednio rozliczycie np ze PSR.

 

 

 

 

                     Do wędkarza   ...... cierpliwy ....... ( byłego strażnika SSR i vice prezesa Koła Wędkarskiego ).

 

 

Kolego Romanie , jeżeli zauważyłeś jakieś nieprawidłowości w naszej wspólnej pasji , chodzi o kłusownictwo i sprzedaż ryb objętych terminem ochronnym i wymiarowym , to jako były strażnik SSR i vice prezes jednego z większych Kół Wędkarskich w Płocku ------- powinieneś wiedzieć co zrobić   chyba , że Cię obleciał cykor . Znasz doskonale Komendanta PSR   Wojciecha Tyburskiego   i nawet jesteście z sobą na TY .

 

Dlaczego więc nie zadzwoniłeś kolego Romanie do PSR lub Policji , a nawet do mnie , bo przyznasz , że się znamy ( chociaż ja jestem zrzeszony w największym Kole Wędkarskim w Okręgu Płocko-Włocławskim i tylko z tego Koła strażnicy bardzo dużo pracują społecznie ) , znamy się wiele lat i posiadasz do mnie telefon stacjonarny i komórkowy ( nawet na święta składałem Ci życzenia i Ty odpowiedziałeś .

 

 

Uważam to za   P R O W O K A C J Ę   !!!!!!!

 

Jeżeli byś kolego Romanie chciał mnie powiadomić , to byś zadzwonił do mnie , a nie Ty zakładasz oddzielny wątek i piszesz , że dzwoniłeś do tego reklamującego się sprzedawcy , a nie mogłeś powiadomić dobrze znanego Ci Komendanta PSR w Płocku , czy Policji .

 

Czyżby obleciał Cię cykor ????????

 

Ja nie dam się wciągnąć w żadne prowokacje . To , że straciłeś kolego stanowisko vice prezesa Koła i chyba strażnika też   mnie nie interesuje . Doskonale znasz procedury panujące wśród społecznych strażników . Ale teraz chyba Ci się nudzi , więc szukasz sensacji ????

 

 

Myślę , że jako długoletni działacz i strażnik społeczny nie jesteś kolego etycznym wędkarzem .

 

Innych wędkarzy , którzy twierdza , że w moim Okręgu nikt nie ma kontroli nad rybakami , odsyłam do wpisu na mojej stronie pod tytułem : 2 Rybaków straciło pracę dzięki SSR :

 

Ci Rybacy stracili pracę dzięki mojej uciążliwej pracy i ciągłych telefonów do Okręgu , zostali złapani na gorącym uczynku i nawet 3 rybaków dzięki mej społecznej pracy , nie ma teraz wśród rybaków .Tak długo naciskałem , że nawet teraz nie mogą być nawet pomocnikami rybaka .

 

Więc nie dam się wciągnąć w żadne rozgrywki , jeśli teraz kolego nie masz co robić , to przynajmniej nie przeszkadzaj , bo tym wpisem mogłeś ostrzec tego kłusownika , a ja swój czas sobie cenię - pozdrawiam Jurek Suchodolski .


Jurek ty chyba oszalałeś ,przecież możesz wejść na Plocmana i sprawdzić.
Ja chciałem kupić króliki i przez przypadek znalazłem ogłoszenie o rybach ,a nazwisko tego pana jest w jego mailu,wykonałem telefon i wszystko.Napisałem do Ciebie
,ponieważ zgubiłem telefon i straciłem nr tel do znajomych.Odzyskałem nr swojego
telefonu,ale inne dane straciłem.
Jurek skoro już zacząłeś ,to muszę kolegom troszkę wyjaśnić .Poczytałem trochę
Twoich postów i doszedłem do wniosku ,że bajkopisarz z Ciebie wyśmienity.
Dawno nie czytałem takich bzdur,nawet pisząc o mnie kłamiesz,jak zwykle wiesz ,że
gdzieś dzwonili,ale nie wiesz gdzie i tak wygląda całe Twoje strażnikowanie
Moje dane podałem prawdziwe kolego Jurku i nic nie ukrywam. Z vice-prezesowania
zrezygnowałem w grudniu na walnym, które prowadziłem ,a ze SSR zrezygnowałem
w 2008 roku.Nic nie straciłem jak to wcześniej pisałeś kolego Jurku,wypadało by
wcześniej się dowiedzieć i dopiero pisać.Może życzysz sobie abyśmy  popisali
o Twoich wyczynach i kłamstwach jakimi karmisz kolegów (te butelki spadające z
mostu,trzy wędki na które łowiłeś przy moście ,pamiętasz mówił to Słowikowski z PSR)
i wiele innych ciekawych tematów.Piszesz,że tylko w "twoim kole" działa SSR ,kłamiesz
jak zwykle,w kole" Mazowsze" i w kole" Wędkarz " też działają,tylko oni rzeczywiście
coś robią .Pamiętasz jak policjant Girek ,który do niedawna był komendantem
powiatu SSR  zarzucał Ci zawyżanie km. które wpisywałeś do rozliczenia ,a w ogóle
to myślał ,żeby nie przedłużać Ci legitymacji .Tylko nie pisz że stracił funkcje ,ponieważ
widziałem się z nim i mówił ze zrezygnował .Jurek chłopaku ogarnij się i trochę opanuj

  Moje dane skype roman44z  ,mail romanz43@op.pl jak ktoś ma ochotę pogadać ,to bardzo proszę ,oczywiście i Ciebie Jurku zachęcam

[2011-04-05 16:24]

Choćbyś i się zesrał kolego to dobrego imienia naszego kolegi Jurka w tym miejscu nawet nie zarysujesz,za cienki w uszach jesteś mój drogi,twoje słowo przeciwko jego słowu.Samo porównanie nawet jest śmieszne.Bez jakichkolwiek najmniejszych nawet dowodów ,z zakrytą twarzą i kilkudniową historią dajesz się na takie coś,liczysz na coś więcej niż tylko opie....ol???
Daruj sobie takie wystąpienia bo są debilne i wyjątkowo niesmaczne.
Proponuję moderowi zamknąć ten wątek a psychiatrze jego autora.
[2011-04-05 16:37]

Ale kolego @cierpliwy1, dlaczego nie zadzwoniłeś do PSR, SSR, Policję........Przecież te numery są ogólniedostępne, a na bezludnej wyspie nie mieszkasz i numery można uzupełnić. W PSR czy SSR by Ci albo pomogli reagując interwencyjnie w tej sprawie, albo podaliby Ci numer do Jurka jak tak koniecznie chciałeś podzielić się tą informacją z "kolegą", dziesiątki możliwośći.... Ale sens szukania kontaktu podając taką informację do publicznej wiadomości, jest trochę mało zrozumiały i mało fachowe podejście do sprawy, biorąc pod uwagę Twoją byłą służbę w SSR. To są raczej informacje niejawne jeśli pamiętasz i obowiązuje w przekazie dyskrecja. A tego typu BRUDY prywatne, powinieneś zachować dla siebie, a nie dla ogółu i prać je w swoim gronie. Padło w Twoim poście w kierunku Jurka kilka pomówień........Jurek zrobi z tym co uważa za stosowne. [2011-04-05 16:39]

cierpliwy1

Myślę że Jurek ma rację. Powinien jeśli już, to otrzymać wiadomość od autora postu na prywatnej poczcie.Ps.
A pro  po, to ja znam kolesia . O ,,,, kiedyś było już głośno o tej personie.Ostrzegam Kolegów i radzę uważać.

Paweł , zignoruje Twój post,poziom żenujący
[2011-04-05 16:41]

cierpliwy1

Ale kolego @cierpliwy1, dlaczego nie zadzwoniłeś do PSR, SSR, Policję........Przecież te numery są ogólniedostępne, a na bezludnej wyspie nie mieszkasz i numery można uzupełnić. W PSR czy SSR by Ci albo pomogli reagując interwencyjnie w tej sprawie, albo podaliby Ci numer do Jurka jak tak koniecznie chciałeś podzielić się tą informacją z "kolegą", dziesiątki możliwośći.... Ale sens szukania kontaktu podając taką informację do publicznej wiadomości, jest trochę mało zrozumiały i mało fachowe podejście do sprawy, biorąc pod uwagę Twoją byłą służbę w SSR. To są raczej informacje niejawne jeśli pamiętasz i obowiązuje w przekazie dyskrecja. A tego typu BRUDY prywatne, powinieneś zachować dla siebie, a nie dla ogółu i prać je w swoim gronie. Padło w Twoim poście w kierunku Jurka kilka pomówień........Jurek zrobi z tym co uważa za stosowne.



Kolego Mastiff masz pewnie rację ,że mogłem zadzwonić na PSR ,ale nie chciałem ,
jeżeli chodzi o rybaków ,to często niczym się to kończy,ale słusznie nie do końca
przemyślałem swoje kroki,przyznaje Ci racje.Przepraszam ,ale to Jurek zaczął głupoty
pisać na mój temat.Pomówienia ,nie kolego Mastiff ,to są fakty a jeżeli Jurek ma jakieś
zastrzeżenia ,to proszę jestem do dyspozycji

[2011-04-05 16:54]

cierpliwy1

Kolego Mastiff zapraszam na skype
[2011-04-05 16:55]