Do redaktorów portalu.

/ 55 odpowiedzi
u?ytkownik3378


Mirkli, na jakiej podstawie tak śmiesz twierdzić ? To TY mnie zwiodłeś kłamiąc o olśnieniach. W niedługim czasie wyszło szydło z wora ,a drugi raz to musisz się chłopie napracować żebym dał się oczarować...Poza tym twoja opinia o mnie bez względu na to gdzie ją masz, wisi mi kolo dupy. (2009/08/18 19:12)

Irkoni


Według mnie to Zarząd PZW zaczyna się bać ,tego że przestaje mieć już kontrolę nad wędkarzami.Kiedyś wszystkie pytania,sprawy związane z kołami łowiskami,zarybieniem itp, przechodziły przez GZ PZW ,trzymali wtedy rękę na pulsie a teraz przestają to kontrolować boją się o swoje stołki bo jak to mówią ,,W kupie siła,,wbrew pozorom zaczyna się to nie podobać tym na stołkach,zaczyna za dużo spraw związanych z zarządem wypływać na powierzchnię,choćby wszystkie wyjazdy na ichnie zebrania (zabawa,picie i balanga) za nasze pieniądze.Wszystko do dupy musimy coś zrobić Wszyscy bo z samego gadania nic nie wychodzi,jest nas parę osób zrzeszonych które mogłyby coś zacząć działać przecież oni istnieją tylko dlatego że my jesteśmy... (2009/08/19 08:36)

wojtekkr


A mojej strony juz nie ma i nikt nie patrzy na to ile się człowiek napracował redakcja dostała odemnie już dwa maile na które nawet nie raczy odpisać ale usuneli mi sami strone (2009/08/19 17:14)

u?ytkownik7463


Redakcja ma jeszcze miesiąc wakacji potem egzaminy poprawkowe. A jak przyjdzie zima i znów się zaczną nudzić to może tu zajrzą i coś zaczną działać. (2009/08/19 18:35)

kazik


Uważam że w naszej dyskusji powinien wziąć udział ktoś z właścicieli tej strony internetowej i wyjaśnić jak to jest naprawdę , i jak mamy postąpić aby te nasze strony istniały i przyciągały innych .
Z tego co widzę to jeszcze tak naprawdę niewiadomo o co chodzi i nasza dyskusja nie wiele wnosi do tego wszystkiego i tylko sami siebie straszymy (2009/08/19 22:06)