Zaloguj się do konta

Do redaktorów portalu.

utworzono: 2009/07/15 23:23
Gaga

A czy ZG PZW przewidział już jakieś kary?sąd koleżeński, grodzki, boży?może wykluczenie ze Związku? :P [2009-07-24 14:29]

kazik

Koledzy mamy demokrację i każdy może gromadzić się i wypowiadać gdzie chce.
Ja widzę, że naszym władzom nie podoba się, że my swobodnie wypowiadamy się na innych portalach, na które nie mają wpływu i nie mogą nas wykasować ( to tak jak w serialu,,Ranczo”,kiedy wójt i proboszcz dyktowali, co w gazetce miejscowej ma się ukazać). Mogę należeć do tylu organizacji i stron internetowych do ilu będę chciał, bo mam do tego prawo. Wszelkie zakazy i kary będą oznaką powrotu do komuny i ci, co to będą wprowadzać powinni stanąć przed sądem i zostać pozbawieni władzy za pogwałcenie zasad i praw demokratycznych. Ja tam się nie boję i będą jeszcze bardziej krytykował działalność tych panów, bo tak nie może być, aby na naszych oczach nie bojąc się nikogo i niczego rozgrabiać i rozdrabniać majątek tworzony przez naszych dziadków, ojców i nas. Aby ukryć i zamydlić swoje postępki winę zwalają na nas zwykłych wędkarzy, dlatego że my chcemy krytykować ich działalność. Proponuję zapisać się na forum strony internetowej PZW i tam próbować pisać o wszelkich błędach i działaniach władz PZW, zobaczymy, kiedy zamkną to forum i jaki będzie odzew. Wielokrotnie wypowiadałem się na tym forum i wiem, że cenzura tam istnieje i ludzie broniący taki porządek - jak kiedyś za czasów komunistycznych gdzie klakierów było wielu.
[2009-07-24 22:19]

troc

Właśnie zlikwidowałem stronę koła- bolało jak diabli- jedno jest pewne- nowej strony koła na serwerze PZW nie założę. [2009-07-26 12:49]

miałeś troć, przekształcić stronę koła w stronę sympatyków koła ,a nie usuwać całkiem [2009-07-26 13:24]

margor1976

moim zdaniem biorą nas na huki, mamy XXI wiek, mamy demokrację i wolność słowa, jedyne co mogą nam zrobić, to tak jak mawiał Ferdek Kiepski, mogą nas w d... pocałować. a pod sąd to oni mogą trafić, beton trzeba młotem kruszyć. [2009-07-26 20:25]

wojtekkr

Ja już pokasowałem wszystko związane z P.. i mam to gdzieś będe dalej prowadził tą strone i niech mnie podają nawet do sądu [2009-07-26 20:41]

i za to Cię lubię!!! [2009-07-26 20:48]

znam już stanowisko redakcji w tej sprawie jednak nie mogę jej opublikować ze względu na prośbę o nieupublicznianie bo, a no właśnie bo redakcja nie jest stroną w sprawie itd. [2009-07-26 21:41]

robson1

Witam.
Ciekawy jestem jak ta sprawa się ostatecznie rozstrzygnie.Ja niestety nie znam stanowiska redakcji....myśle że każdy powinien ja poznac..........Likwidownie stron koła uważam za bląd. [2009-07-26 21:54]

redakcja coś długo każe czekać na opinię prawnika w tej sprawie. [2009-07-26 22:01]

wojtekkr

Ci co powinni znają opinie prawnika [2009-07-26 22:25]

I tu się z tobą Wojtku nie zgadzam.Uważam ,że tę opinię powinni poznać wszyscy użytkownicy tego portalu ,a nie redakcja twierdzi ,że nie zajmie oficjalnego stanowiska bo nie jest stroną w sprawie.Pytanie tylko czy na pewno nie jest strona przecież to redakcja podpisuje umowy (chyba)na prowadzenie stron kół,a może się mylę? [2009-07-26 23:02]

Tak tylko sprawdzam bo jakiś błąd się wyświetlał.;-) [2009-07-27 16:57]

heh usunęli mój wpis:) [2009-07-27 18:45]

margor1976

przecież sama redakcja zachęcała do zakładania takich stron, a dzisiaj nie jest stroną.?????????????????? [2009-07-27 20:18]

p-brzuch

wojtekkr - sprawa, która wprawia Cię w taką niepewność; drążyła mi dziurę w brzuchu już dużo wcześniej niż Tobie..... tzn..... 3-go lipca br zwróciłem się do społeczności portalu wedkuje pl o opinie na temat wycofania się z prowadzenia strony swojego koła. Pytanie było zamieszczone w rubryce (społeczność)pod tytułem "ZASTRASZENI PRZEZ ZARZĄD GŁÓWNY". Niektóży sugerowali, aby nie panikować bo na ten temat nic nikt jeszcze nie wie i o żadnym piśmie nie jest wiadomo.......... Powiem ci jaka była moja reakcja, albo przeczytaj lepiej newsa na moim blogu. W każdym razie odnowiłem większość newsów, usuwając w nich nazwy: PZW, nr koła, nie używam loga PZW, itp. W jaki sposób to wygląda...? Odsyłam zainteresowanych pod adres:www.pzwpilawa.wedkuje.pl Jedyne co bym jeszcze chętnie zmienił na miejscu administratorów to: wyciąć z adresu www skrót pzw. pozdrawiam;) [2009-07-30 18:16]

Panowie, czy tu chodzi o prowadzenie strony koła, czy prowadzenie jej na portalu wedkuje ? Ja swoją stronę koła mam na serwerze prv od 3 lat i nikt się do mnie nie przyczepił... [2009-08-01 16:43]

wojtekkr

Ja bym się nie przyznawał bo będziesz miał problem ha ha [2009-08-01 22:28]

loli_83

Witam. Panowie wiecie może jak sprawić ;), aby informacje dotyczące strony koła mogły zostać zmienione w wynikach wyszukiwania Google np. z "Koło PZW Ciepielów", "Oficjalna strona Koła PZW nr 12 Ciepielów", na np. "Ciepielów Wędkuje", "Strona miłośników wędkarstwa w Ciepielowie" ???. Za wszelkie info Dzieki. Pozdrawiam [2009-08-08 18:17]

Irus369

Kol. Mirkli, Twojej "medalowej" strony swojaki nie ruszą, możesz spać spokojnie i kuć blachę na medal póki gorąca:-). [2009-08-17 21:05]

Irus369, kruk krukowi oka nie wykole.... [2009-08-17 21:39]

Na jakiej podstawie mieliby przyczepić się do mojej strony ? Rozumiem aluzję Maniek. Jednak fałszywy człowiek jesteś. Ale mam to gdzieś... [2009-08-18 08:07]

Irus369

gdzie? [2009-08-18 08:59]

Mirkli, na jakiej podstawie tak śmiesz twierdzić ? To TY mnie zwiodłeś kłamiąc o olśnieniach. W niedługim czasie wyszło szydło z wora ,a drugi raz to musisz się chłopie napracować żebym dał się oczarować...Poza tym twoja opinia o mnie bez względu na to gdzie ją masz, wisi mi kolo dupy. [2009-08-18 19:12]

Irkoni

Według mnie to Zarząd PZW zaczyna się bać ,tego że przestaje mieć już kontrolę nad wędkarzami.Kiedyś wszystkie pytania,sprawy związane z kołami łowiskami,zarybieniem itp, przechodziły przez GZ PZW ,trzymali wtedy rękę na pulsie a teraz przestają to kontrolować boją się o swoje stołki bo jak to mówią ,,W kupie siła,,wbrew pozorom zaczyna się to nie podobać tym na stołkach,zaczyna za dużo spraw związanych z zarządem wypływać na powierzchnię,choćby wszystkie wyjazdy na ichnie zebrania (zabawa,picie i balanga) za nasze pieniądze.Wszystko do dupy musimy coś zrobić Wszyscy bo z samego gadania nic nie wychodzi,jest nas parę osób zrzeszonych które mogłyby coś zacząć działać przecież oni istnieją tylko dlatego że my jesteśmy... [2009-08-19 08:36]