Do Redakcji i moderatorów

/ 35 odpowiedzi
Czasem zdarza napisać się nam coś co potem chcemy usunąć czy skasować .Na tej stronce nie mamy możliwości edycji i usuwanie posta napisanego przez nas . Na innych forach jest taka możliwość . Czy nie wydaje się wam koledzy że powinniśmy mieć takie narzędzie do dyspozycji . Czekam na wasze opinie
kazek78


za edycją jestem jak najbardziej na TAK (2009/11/22 23:24)

kobikobi1


A tak poza tym jak wyniki w tym sezonie Panie Sylwku? (2009/11/22 23:31)

u?ytkownik23635


Powinniśmy mieć taką możliwość. Na pewno by to było dla nas wygodne i przydatne. Trzeba by skierować zapytanie do redakcji co oni o tym sądzą. (2009/11/22 23:33)

Norbert Stolarczyk


sama esensja chłopaki :)
żarty żartami lecz też popieram taką zmianę na forum (2009/11/22 23:36)

Norbert Stolarczyk


Ja jeszcze emotikony bym chciał mieć w użyciu na forum, u innych tak jest (2009/11/22 23:39)

Zdzichu


Miałem iść spać, ale jeszcze się odniosę.
Nawet moderatorzy nie mają możliwości edycji wpisu. Możemy jedynie przenosić posty do odpowiednich pokoi tematycznych, nadać temat postu (o ile ktoś tego nie zrobi, co się zdarz b. często), usunąć wątek ewentualnie go zablokować. Mowa tu oczywiście o wpisach na forum. Nie wiem jak jest na innych portalach, czy jest taka opcja.
Emotikony i zdjęcia przy postach - też jestem za.

Pozdro ...

Moje wypowiedzi to tylko moje zdanie (2009/11/23 00:03)

swiezy


Na innych forach maż możliwość edytowania i usuwania swojego posta a jeśli jesteś moderatorem możesz robić to z każdym postem
do kobikobi1
Zapraszam na blog .łowie głównie szczupaczki jak czas pozwala (2009/11/23 07:32)

kostekmar


Zgadzam się. Powinniśmy mieć możliwość edycji własnych postów i komentarzy. Chociażby dla estetyki, czyli poprawy literówki lub ortografii. (2009/11/23 09:34)

adler


To byłby bardzo dobry prezent GWIAZDKOWY Redakcji . Sam czytając niektóre posty dostaję białej gorączki ,i napiszę niekiedy coś za " dużo " lub z byczkiem ,cóż każdemu się trafi . Dobre jestem ZA ! . (2009/11/23 12:26)

u?ytkownik16374


W najbliższym czasie planujemy przebudować forum
Pozdrawiam (2009/11/23 12:45)

u?ytkownik13410


Czy jako przebudowę rozumiemy poszerzenie opcji czy w ogóle zmianę skryptu np na php ?
Jeśli tylko zwiększenie opcji dla użytkowników to chyba najbardziej potrzebne są opcje takie jak:
- Możliwość edycji nazwy tematu zarówno na poziomie użytkownika, jak i moderatora
- Wygodne wstawianie zdjęć na forum
- Info kto zamknął temat, edytował posta
- Możliwość zgłaszania postów do moderacji- tj. informowanie przez użytkownika moderatora o naruszeniu pewnych norm w danym poście
i to chyba byłoby na tyle. (2009/11/23 14:02)

Norbert Stolarczyk


PHP nie było by głupie Czermin jako np moduł APACHE.
Stronka byłaby wtedy bardziej medialna (2009/11/23 14:10)

u?ytkownik25829


jak by ten portal nalezał do mnie to oczywiscie bym takie coś zrobił. PHP CSS to troche porąbane ale lepsze to niz pisanie w C++ (2009/11/23 15:42)

u?ytkownik24055


Jestem jak najbardziej za usuwaniem i dodałbym emotikony. (2009/11/23 17:52)

Waldi Fish


Ale póki co trzeba zważać na słowa i nie pisać pod wpływem emocji. Wtedy nie będziemy chcieli zmieniać swoich zapisów. Pozdrawiam! (2009/11/24 23:41)

wichura75


Witam,ja jestem moderatorem na jednym z portali wędkarskich,możemy edytować posty userów co jest jak najbardziej wskazane w niektórych przypadkach np; przekleństwa,lub tym podobnych,możemy przenosić,blokować,dawać ostrzeżenia użytkownikom.Co bo edycji swoich postów (userów) dobra by była opcja na przykład edycja swojego do jednej godziny od napisania posta lub jego usunięcie.Ogólnie to to forum jest trochę trudne do czytania ,powinien być wątek i post pod postem wtedy wszystko jest jasne i czytelne,jeżeli na przykład chcemy się zwrócić do danego użytkownika cytujemy jego post i wtedy jest wszystko w najlepszym porządku,może administracja to zmieni ;) warto o tym pomyśleć pozdrawiam (2009/11/25 00:12)

Norbert Stolarczyk


widzisz dla Ciebie kolego układ który proponujesz jest jasny i czytelny natomiast dla mnie to totalne wprowadzenie sieczki i zrobienie z tego fruwającego migotającego nie wiadomo co, jak np jeden z portali też związany z wędkowaniem którego nie chce tu nazwy podawać, masakra post pod postem nie wiadomo o co chodzi bez mapy jak poruszać się po forum to nawet nie zaczynaj, artykuły można pisać ale też w opcji forum tragedia jeden wielki młyn. (2009/11/25 20:45)

Norbert Stolarczyk


Jedyne w czym masz rację to fakt że ktoś powinien bardziej pilnować atmosfery na naszym portalu oraz zachowań, powinna być skala upomnień za każde przewinienie z osobna tak jest właśnie na portalu o którym wspomniałem i który całkowicie mi się nie podoba. (2009/11/25 20:47)

wichura75


Widzisz Norbiko ;) na przykład teraz napisałeś dwa posty jeden po drugim i to jest niepotrzebna taka ilość postów, wystarczyła by funkcja edycji i jest wszyściutko czysto i pięknie ;) a tak to wątek zamiast 50 by miał 100 ,czy nie mam racji ?
Jeśli możesz prześlij mi na PW linki do tych portali sam zobaczę ok? i bo tak to dokładnie nie wiem o jaki młyn Ci chodzi :) (2009/11/25 22:45)

Norbert Stolarczyk


Widzisz Drogi Kolego Wichura nie chcę żebyś uznał mnie za człowieka który wszystko krytykuje i neguje lecz tym razem moje zdanie znów jest odmienne, być może podkreślam być może się ze mną zgodzisz. Uzasadnię:

Otóż napisałem jakiś tekst i przyjmijmy został on przeczytany za chwilę coś mi się nowego skojarzyło i edytuje swój już raz napisany tekst, zatwierdzam. Uważasz że ktoś kto już raz go przeczytał domyśli się ,że nagle on jest troszkę dłuższy niż poprzedni który czytał? Otóż nie.
A co w sytuacji gdy podejmujemy kontrowersyjne tematy gdzie posty się sypią jeden za drugim?
Ktoś coś (i tu przykład) mi zarzuci, ja odpowiem za chwile z edytuje swoją wypowiedź w miedzy czasie ktoś jeszcze inny dopisze własną opinię i tak pierwsza osoba nie doczeka się pełnego uzasadnienia moich wypowiedzi i będzie np tak:

-Kolego Twoje argumenty do mnie nie docierają ponieważ nie odniosłeś się do wszystkich przeze mnie poruszonych kwestii
na co ja będę musiał się po raz kolejny powtórzyć lub odpowiedzieć:
>-Proponuje żebyś jeszcze raz przeczytał moją wypowiedź którą z edytowałem
Nie dość że śmieszne to jeszcze zawiera taką samą o ile nie większą ilość wpisów. To oczywiście były tylko przykłady lecz tak lub podobnie było by w rzeczywistości.
pozdrawiam (2009/11/26 09:45)

Norbert Stolarczyk


O teoria Kolegi Waldi fish mi się podoba i do mnie dociera, popieram

Tu podaj tekst alternatywny (2009/11/26 09:48)

wichura75


Broń Boże nie mówię tutaj o edycji postu pisanego tydzień temu! popatrzyłem na czas w jakim go pisałeś,jeden od razu po drugim czas 20:45 i 20:47 o tym mówię!

napisałeś:

Widzisz Drogi Kolego Wichura nie chcę żebyś uznał mnie za człowieka który wszystko krytykuje i neguje

no jak na razie to robisz ;) ale to dobrze ;)

napisałeś:

Otóż napisałem jakiś tekst i przyjmijmy został on przeczytany za chwilę coś mi się nowego skojarzyło i edytuje swój już raz napisany tekst, zatwierdzam. Uważasz że ktoś kto już raz go przeczytał domyśli się ,że nagle on jest troszkę dłuższy niż poprzedni który czytał? Otóż nie.

i tutaj właśnie nie dokładnie mnie zrozumiałeś odpowiedziałem Ci u góry,dodam jeszcze co pisałem wcześniej np:mój błąd np ortograficzny,interpunkcja,wyrazy sklejone razem.Są to przypadki sporadyczne ale są i do tego służy edycja postów

napisałeś:


A co w sytuacji gdy podejmujemy kontrowersyjne tematy gdzie posty się sypią jeden za drugim?
Ktoś coś (i tu przykład) mi zarzuci, ja odpowiem za chwile z edytuje swoją wypowiedź w miedzy czasie ktoś jeszcze inny dopisze własną opinię i tak pierwsza osoba nie doczeka się pełnego uzasadnienia moich wypowiedzi i będzie np tak:
-Kolego Twoje argumenty do mnie nie docierają ponieważ nie odniosłeś się do wszystkich przeze mnie poruszonych kwestii

sorki ale TY mnie w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodziło z tą edycją :( są jeszcze tak zwane granice zdrowego rozsądku
a jeśli chodzi o funkcję cytowania postów,są w udogodnieniem do właśnie takich sytuacji i dyskusji jak teraz,ale chyba nie miałeś z tą funkcją nigdy do czynienia
i pisanie postu tą funkcją zaoszczędza dużo czasu i treść cytowana jest z Twoim nickiem i innym kolorem np: norbiko1 napisał: ............. a tutaj żeby taki post sklecić to jest kłopotliwe uciążliwe
z poważaniem Wichura (2009/11/26 16:56)