Zaloguj się do konta

Do młodych wędkarzy!! nie bierzcie przykładu z tyc

utworzono: 2010/10/05 20:19

https://www.youtube.com/watch?v=tbWsKGyJDEY&feature=related

litości :/
[2010-10-05 20:19]

Sniper64

https://www.youtube.com/watch?v=tbWsKGyJDEY&feature=related

litości :/

Witaj Przyjacielu...obejrzałem z ciekawości ten film ,choć nie jestem młodym wędkarzem:))

[2010-10-05 20:28]

Pomysłowi chłopcy. Mnie nigdy nie udało się w ten sposób złowić czegokolwiek;)
[2010-10-05 20:35]

Witam Cie serdecznie ;) no przecież nie jest napisane że panownie powyżej... iluś tam lat nie oglądajcie ;P hehe  to taka ogólna informacja bardziej skierowana do młodych ludzi.
[2010-10-05 20:36]

hubi

Brak słów to jest Polska kultura podparta piwem lub dopalaczami. [2010-10-05 20:37]

Sniper64

Witam Pawle...:)
...Co byście takim powiedzieli lub zrobili? jak byście nazwali takie zachowanie? 
[2010-10-05 20:40]

gusto

Świat byłby nudny bez idiotów
[2010-10-05 20:43]

hubi

kretyni [2010-10-05 20:45]

młodzi chłopcy, którzy urządzają sobie jaja - jak 90% ich rówieśników. Czy kretyni, idioci? Chyba za wcześnie aby to oceniać.

Po co ktoś wrzuca takie linki? Teraz 20 osób napisze: błazny, kretyni, imbecyle, tumani itp. A niemal wszyscy z tych piszących na sumieniu mają podobny występek. I taka moim zdaniem jest prawda.
[2010-10-05 20:49]

no wybacz Lampe skoro tak sądzisz to muszę Cie bardzo zdzwic ale wychodzi na to że jestem wyjątkiem :/
[2010-10-05 20:57]

90%...
[2010-10-05 21:05]

A ja nie. Za młodu ganiałem z podbierakiem własnej roboty. To były moje kłusownicze zapędy. Oczywiscie nie znałem wówczas rapru ale kiedyś zabawiałem się podobnie. Z tego się wyrasta. Nie jest to potrzebne ani mądre ale jest to ludzkie. Szkoda ryb ale myślę, że są bardziej drastyczne filmiki na you tube.
[2010-10-05 21:07]

pozostawie to bez komentarza bo brak mi słów
[2010-10-05 21:11]

djgruby

Witam Pawle...:)
...Co byście takim powiedzieli lub zrobili? jak byście nazwali takie zachowanie? 

Obawiam się, że odpowiednie słowa na to zachowanie nie mogą być tu przytaczane chociażby ze względu na wulgaryzmy.
[2010-10-05 21:14]

Jacy tu wszyscy święci?..

Czy nikt z Was w młodości nie robił podobnych rzeczy?

Ja za małolata łowiłem kiełbiki na kubek, wiaderko, na pętelkę - tylko, że my nie kręciliśmy filmów:)

Dokładnie Lampe, młodzi chłopcy którzy urządzają sobie jaja, i prawie każdy z nas podobne rzeczy za małolata robił.

Rzygać mi sie chce jak czytam wpisy typu kretyni idioci...

Proponuję sięgnąć pamięcią trochę wstecz, być może niektórzy byli większymi idiotami.

Pozdrawiam

[2010-10-05 21:15]

hahaha - pięknie Thunder! Jest nas dwóch;) W młodości trzeba było się wyszaleć... Szkodliwość czynu zerowa - a ile było frajdy;)

Ale racja - kiedyś się z tego wyrosło...

No to zostawiamy teraz pole do popisu tym "porządnym". Niech nas "pozostawiają bez komentarza" a ja i tak mam to gdzieś, bo to były "prawa dziecięcych lat...".

[2010-10-05 21:16]

no to trzech :)
[2010-10-05 21:17]

nie zrobiłem tego postu panowie aby powstały jakieś kłutnie jeśli takie coś zaistnieje to zostanie usuniety.
[2010-10-05 21:18]

Ale jakie kłutnie? Czy ktoś tu się kłuci?

[2010-10-05 21:23]

ale jeśli...
[2010-10-05 21:26]

Kolego, stworzyłeś ten post ewidentnie w jednym celu, żeby pozbierać do jednej kupy takich jak Ty, aby następnie wspólnie móc sobie powyzywać chłopaków - którzy tak naprawdę tylko się wygłupiają. Nie wiem, czy jest to wasz sposób na pozbycie się własnych kompleksów - czy może robicie tak, bo nie stać was na konstruktywne wypowiedzi w innych ciekawszych tematach.

Co do kłótni, to pewnie się jej obawiasz, bo za nic w świecie nie spodziewałeś się, że ktoś może inaczej niż Ty ocenić ten film. Ale takie osoby się znalazły i jeśli będziesz dalej beształ te dzieciaki, to niewątpliwie do kłótni dojdzie.

[2010-10-05 21:36]

Sniper64

Panowie..;-)) Spokojnie...nie chodziło mi o to by tych chłopaków od razu pod mur:) owszem reakcja była natychmiastowa i różna!!! ta i ta jest ok...bo tacy byliśmy w młodości ...i tacy nie powinniśmy być teraz,bo nie tylko młodzi się tak zachowują....ilu już dorosłych dokładnie robi tak samo teraz:))
[2010-10-05 21:40]

Do kradzieży czereśni z cudzego sadu się przyznacie? Do pitego piwa za szkołą podczas lekcji też? Czyż szabrowane truskawki nie smakowały lepiej od tych co tata z mamą w pocie czoła uprawiali? Playboya też nigdy nie oglądaliście z kumplami w ukryciu? Do tego może się przyznacie bo to nie tyczy się ryb i wędkowania ale większość z was oprócz tego powyżej łowiła ryby nie posiadając karty wędkarskiej i łamała podbieraki w nieudolnych próbach poskromienia chośby słonecznicy czy kiełbia. To są prawa młodości. Jedni wyrastają wcześniej inni później. Ci z filmiku jak widać potrzebuję jeszcze trochę czasu ale wiary w ludzi. Może będą z nich przyzwoici obywatele a Wy już ich  deklami, idiotami, baranami, i dużo mniej cenzuralnymi słowami określacie. Życzę obiektywnego podejścia do tej rzeczy.
[2010-10-05 21:43]

Uwazam że każdy z Nas już w najmłodszych latach dostał worek pełen grzechów do wykorzystania , jedni korzystali z niego krótko inni do dzisiaj............... [2010-10-05 21:46]

się kradło czereśnie, maliny, playboy'a też się oglądało i na państwowych stawach łowiło... (ale to nie była kradzież, bo to państwowe przecie...)
Oj były czasy, były...
[2010-10-05 21:51]

Kradłem czereśnie, truskawki też i jabłaka (smakowały rewelacyjnie),paliłem szlugi miedzy lekcjami, marihuanę,  kłusowalem (łowiłem na kołomie w malej rzeczce nie mając karty, zabierałem niewymiarowe rybki i nie przestrzegałem RAPR bo go nie znałem), strzelałem z wiatrówki do wróbelków, wybiłem szybę z procy sąsiadowi, zabiłem kurę z łuku babci i wiele wiele innych rzeczy...

Wszystko to robiłem gdzies do 16 roku życia, potem zmądrzałem, mam przynajmniej taka nadzieję:)

Ale chyba bylem normalnym nastolatkiem bo większość moich kumpli ma podobne grzechy na sumieniu.

Pozdrawiam

[2010-10-05 21:52]