Zaloguj się do konta

Do którego toruńskiego Koła warto się przepisać ?

utworzono: 2013/03/22 08:47
n-glass

 Witam szanownych kolegów i koleżanki po kiju. Mam dość nietypowe pytanie. Mianowicie w tym roku postanowiłem zmienić swoje koło a co się za tym wiąże okręg z płocko-włocławskiego na toruński i teraz dylemat do którego koła się zapisać słyszałem dużo pochlebnych opinii zarówno o KOLE NA SKARPIE jak i KOLE MIEJSKIM. Dylemat jest nie mały, proszę o pomoc i porady a co za tym idzie rekomendacje i reklamę danych kół, chodzi mi o zawody spotkania imprezy okolicznościowe, także dla dzieci, atmosferę itd . Pozdrawiam.
[2013-03-22 08:47]

Ja jestem w KM od lat i jest mi w nim dobrze. Może na zawody nie jeżdżę bo samotnik ze mnie ale w moim kole jest ich sporo. A nie narzekam bo jest tam kilku fajnych ludzi z którymi można pogadać a nie tylko zapłacić i spadać do domu. Poza tym zawsze można popytać o różne nowości w przepisach i nikt nie patrzy się na ciebie krzywo że mu dupę trujesz jak to bywa w innych miejscach. Niestety strona netowa koła umiera :-/ A już było całkiem miło.
[2013-03-22 18:26]

abram

Kolego porównaj wysokość opłat w poszczególnych okręgach- tabela dostępna była na str. Wiadomości Wędkarskich, i wtedy podejmij decyzję. No chyba, że się przeprowadzasz do Torunia. Okręg toruński jest najdroższy w kraju, trzeba wykupić wszystkie metody połowu + łódkę, co strasznie podraża składkę. Do tego cena na jedno łowisko też bardzo wygórowana. Ja stanowczo odradzam.
[2013-03-25 18:24]

n-glass

Kolego pierwsza sprawa to mieszkam na granicy okręgów więc mam blisko. Druga sprawa to ciekawe koło ciekawa ekipa. No i na toruńskim mam prócz Wisły bardzo dużo wody z dojazdem te kilkanaście kilometrów nie ma problemu kasa to i raczej drugorzędna rzecz bo z wędkarstewem to tak jak z nałogowym paleniem ile by nie kosztowały fajki i tak kupisz :) Decyzja zapadła tylko pozostaje wybór konkretnego koła.
[2013-03-25 21:34]