Dlaczego nie ma informacji?

/ 4 odpowiedzi
Kilka razy próbowałem opisać zawody, które odbyły się w naszym kole. Na zawodach nie byłem, lecz dostałem informację o zawodach na e-maila od sędziego z tych zawodów. Nie bardzo wiem dlaczego ta informacja nie zostaje pokazana na wedkuje.
W0buz

Nie wiem :)
Mnie bardziej nurtuje inne "dlaczego" - dlaczego nikt nie złapał sandaczy na Szpitalnym?!
Pozdrowienia! (2018/11/07 06:39)

kaban

Mnie i wielu innych z portalu jak mniemam mało to interesuje... . (2018/11/10 17:21)

ryukon1975

Taka informacja powinna znaleźć się tylko i wyłącznie na stronie koła. Dodawanie jej na stronie głównej to tylko strata miejsca. Mnie mieszkającego w województwie podkarpackim tyle interesują zawody koła z okolic Szczecina co piłkarskie wyniki w tamtejszej A klasie. Co mi taki wpis da? Przeczytam kilka zdań wymieniające nieznane mi nazwiska i zobaczę zdjęcie z kilkunastoma całkowicie mi nieznanymi ludźmi? (2018/11/12 06:44)

Artur z Ketrzyna

Nie wiem :)
Mnie bardziej nurtuje inne "dlaczego" - dlaczego nikt nie złapał sandaczy na Szpitalnym?!
Pozdrowienia!
Może tam nie ma speców od tej rybki. Może jej tam nie ma. A może nikt nie mówi by inni mu ich nie wyłowili.

Przyczyn może być wiele.

(2018/11/14 23:10)