Dlaczego usunięto moje konto?

/ 7 odpowiedzi
Cześć.
Przychodzę sobie do domu, loguję się na wędkuje.pl, ale jakoś nie da rady.. pisze że hasło lub nick nie prawidłowy... Okazało się że moje konto nie istnieje (Moje konto które zostało usunięte miało nick: perh_master99).
Dlaczego tak się stało, że moje konto zostało usunięte?
mateuszwos

Napisz w jakim wątku udzielałeś się ostatnio i o czym dyskutowałeś. Może powód jest bardziej jasny niż Ci się wydaje. Poza tym to pytanie powinieneś kierować do Redakcji (2013/07/15 21:09)

perhfishing

Napisałem do redakcji, ale jak na razie nie odpisują (napisałem ok. godziny temu).Szczerze mówiąc to nie pamiętam gdzie ostatnio się udzielałem, ale wiem, że na pewno nie napisałem nic, za co mogliby usunąć mi konto.
Pewnie nie dowiem się niczego od redakcji, bo tydzień temu napisałem do nich i jeszcze odpowiedzi nie dostałem. (2013/07/15 21:21)

mateuszwos

Napisałem do redakcji, ale jak na razie nie odpisują (napisałem ok. godziny temu).Szczerze mówiąc to nie pamiętam gdzie ostatnio się udzielałem, ale wiem, że na pewno nie napisałem nic, za co mogliby usunąć mi konto.
Pewnie nie dowiem się niczego od redakcji, bo tydzień temu napisałem do nich i jeszcze odpowiedzi nie dostałem.

To popytaj moderatorów. Może oni zauważyli coś niestosownego albo coś co mogło być powodem usunięcia Ci konta. Poza Tym mają lepszy kontakt z Redakcją więc może jakoś pomogą. Jeśli okaże się że konto miałeś usunięte nie słusznie to jest szansa że Ci przywrócą bo takie przypadki już miały miejsce. (2013/07/15 21:28)

perhfishing

Dzięki. Napiszę do nich. (2013/07/15 21:34)

perhfishing

Kiedyś jeszcze za każdym razem dostawałem odpowiedź od redakcji, na zadane im pytanie, teraz od jakiegoś czasu nikt nie odpowiada... (2013/07/15 22:20)

mateuszwos

Kiedyś jeszcze za każdym razem dostawałem odpowiedź od redakcji, na zadane im pytanie, teraz od jakiegoś czasu nikt nie odpowiada...

Bo otrzymują zbyt dużo pytań. Pewnie nie są w stanie tego ogarnąć. (2013/07/15 22:26)