Zaloguj się do konta

Dlaczego rejestry prowadzone są wyjaśnienie

utworzono: 2012/05/14 21:20
cierpliwy1

Budżet wspólnej polityki rybackiej dla Polski na lata 2007-2013 to około 1 mld euro. W Polsce powstało 48 LGR  (lokalne grupy rybackie)i w niektórych z nich jako czynnik społeczny występują Okręgi PZW i właśnie w tych Okręgach wprowadzono rejestry.Jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze.Aby starać się o unijną kasę trzeba spełnić pewne wymogi i jednym z nich jest prowadzenie rejestru,a co nie którzy kłócili się że na pewno chodzi o zarybianie.

W naszym rejonie powstała Lokalna Grupa Rybacka  Pojezierze Gostynińskie zarejestrowana KRS 19012010 w której figuruje nasz Okręg .Grupa ta wystąpiła o ponad 12000000,jeżeli ktoś ma ochotę poczytać to pod podaną nazwą odnajdzie.

Smutne jest to ,że pieniądze nie będą służyć wędkarzom ,ale mandaty płacić to wiadomo kto.
Warto zapoznać się z programami grup rybackich ,zapraszam do czytania.
Zawsze byłem przeciwnikiem prowadzenia rejestrów i nadal jestem.Pozdrawiam
[2012-05-14 21:20]

ryukon1975

Warto wiedzieć kto mnie oszukuje i dlaczego.
Może przyjdzie czas taką wiedzę wykorzystać?
Jednak jak zacząłem żeby ją wykorzystać trzeba ją mieć.:)
Teraz wiem.

Więc rejestry powstały tylko po to by ktoś mógł się starać o dotację.
Przy okazji wprowadzono bezprawne mandaty bo pojawiła się "furtka",więc dlaczego jej nie otworzyć.

Nie napiszę co myślę bo ..... :)
[2012-05-14 21:42]

Piotr 100574

no ja też nie napiszę co bym chciał napisać bo to grozi blokadą konta :)))))))
[2012-05-14 22:05]

Iras1975

W miom okręgu ludzie nie są jeszcze tak popier....ni jak w innych i rejestru nie ma. Tylko jakiś mądraliński wymyślił rejestr na jez Lusowskim, ale to nie jest woda PZW.

[2012-05-14 22:27]

ryukon1975

Idę spać.
Może mi się przyśni że jestem w ZG PZW lub co najmniej ZO PZW.
Nic nie robię,kombinuję tylko skąd i jak tu skroić więcej kasy,więcej i jeszcze więcej.
W wolnych chwilach krzyczę do tych niżej że maja więcej pracować,oczywiście pracować za darmo-społecznie bo jak nie to kary i mandaty.
Posada marzeń.:)Niczym szlachcic na białym koniu pędzę przez wieś (swoją wieś) a czasem kopnę z nudy jakiegoś chłopa.:)
[2012-05-14 22:29]

adamek19969

Idę spać.
Może mi się przyśni że jestem w ZG PZW.
Nic nie robię,kombinuję tylko skąd i jak tu skroić więcej kasy,więcej i jeszcze więcej.
W wolnych chwilach krzyczę do tych niżej że maja więcej pracować,oczywiście pracować za darmo-społecznie bo jak nie to kary i mandaty.
Posada marzeń.:)Niczym szlachcic na białym koniu pędzę przez wieś (swoją wieś) a czasem kopnę z nudy jakiegoś chłopa.:)

Ty pędzisz na koniu a ja na jednorożcu <3  [2012-05-14 22:47]

Obaj spadniecie z nich już niedługo. Koń i jednorożec nie przetrwają zderzenia z betonem zbrojonym za komuny i pielęgnowanym przez komuchów pokroju generała G. [2012-05-15 10:13]

ryukon1975

Obaj spadniecie z nich już niedługo. Koń i jednorożec nie przetrwają zderzenia z betonem zbrojonym za komuny i pielęgnowanym przez komuchów pokroju generała G.



Generała G. i armii jego społecznych wojowników.:)

Mam na myśli tylko tych bezmyślnie wpatrzonych i wykonujących ślepo polecenia z "góry" że o dotrzymywaniu wierności i głosowaniu na właściwą osobę przez dziesiątki lat nie wspomnę.

[2012-05-15 10:18]

mielec

Dziękuje tego mi było trzeba.

Jest i u mnie również.
[2012-05-15 10:24]

Może by my tak ściepę zrobilim i kupilim se SS-20 od Ruskich" Jak by tak pierdyknąć we w ten zakichany beton to by się może rozdupcył wreszcie co?  [2012-05-15 10:33]

ryukon1975

Warto się nad tym poważnie zastanowić,bo innego sposobu na poprawę sytuacji i zmiany nie widać.
Do granicy mam niedaleko,wieczorem podjadę i popytam po ile tam cenią takie "sprzęty".
Z dostawą do drzwi oczywiście.:)
[2012-05-15 10:43]

"Aftomat" chodzi po 5 stów, to SS-20 będzie może za dwa tysiaki. :) [2012-05-15 11:08]

ryukon1975

Damy radę,zmiany kosztują.
Jeśli zamkniemy budżet w takiej kwocie to będzie bardzo tania reforma PZW.
[2012-05-15 11:30]

JKarp

Idę spać.
Może mi się przyśni że jestem w ZG PZW lub co najmniej ZO PZW.
Nic nie robię,kombinuję tylko skąd i jak tu skroić więcej kasy,więcej i jeszcze więcej.
W wolnych chwilach krzyczę do tych niżej że maja więcej pracować,oczywiście pracować za darmo-społecznie bo jak nie to kary i mandaty.
Posada marzeń.:)Niczym szlachcic na białym koniu pędzę przez wieś (swoją wieś) a czasem kopnę z nudy jakiegoś chłopa.:)
CześćTylko nie zapomnij się przedstawić.Bo jeden kucharz w reklamie wtarabania się do kuchni na białym koniu ale Henio mówi wtedy po takim klepnięciu w gary , że " nawet się nie przedstawił " .JK

[2012-05-15 11:47]

ryukon1975

Nie zapomnę.:)
[2012-05-15 11:53]

cierpliwy1

Spartoliłem tytuł ,był za długi ale admin poprawił

Dzięki
[2012-05-15 15:22]

mielec

Tytuł teraz jakby pisał Jedi Master Yoda:):)
[2012-05-15 23:29]

rusikus

[2012-05-16 00:48]

ryukon1975

Tytuł teraz jakby pisał Jedi Master Yoda:):)



Jednak jak się człowiek na chwilę zatrzyma,wyciszy i spokojnie pomyśli to nawet wiadomo o co chodzi.

:)))
[2012-05-16 09:56]

JKarp

CześćBo jak człowiek skupi, zatrzyma to i zrozumie się..JK [2012-05-16 15:04]

ryukon1975

Właśnie.
Czasem trzeba się zatrzymać i pomyśleć a nie gonić całe życie jak szczeniak za własnym ogonem.






:)
[2012-05-16 15:13]

Krzysiek11

Cześć  Jestem  jestem ani za ani przeciw  tylko chodzi o strażników SSR i PSR .Bo przeciętny wędkarz który idzie z wędkom na ryby ,a nie po ryby .I podczas kątroli strażnik zadaje pytanie masz PAN tyle wpisów dat i łowisk ,a gdzie ryby
[2012-05-16 22:40]

Krzysiek11

Cześć  Jestem ani za ani przeciw  tylko chodzi o strażników SSR i PSR .Bo przeciętny wędkarz który idzie z wędką na ryby ,a nie po ryby .I podczas kontroli strażnik zadaje pytanie masz PAN tyle wpisów dat i łowisk ,a gdzie ryby .I zaczyna się trzepanie plecaków ,bagażników samochodów ,a nie wezmą się za dzierżawców rzek, którzy nie zważają na okresy ochronne i wymiary ochronne ryb. Jest to plagą targowisk w Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie można kupić wszystkie ryby nie zważając na wymiary ochronne i okresy ochronne. Czy taki strażnik SSR lub PSR może na danym targowisku sprawdzać pochodzenie ryb i wymiary ochronne. I czy taki dzierżawca rzek może narażać przepisy o ochronie i wymiarach ryb?
I czy może sprzedawać bez karnie niewymiarowe ryby podczas okresu ochronnego? : A tu człowiek pójdzie na ryby i nie zdąży wpisać w rejestr daty i łowiska i przyjdą "panowie dwaj" i na chama walą mandat 200zł... By pojeździli po okolicznych bazarach w ciągu tygodnia to może zarobili by więcej......


[2012-05-16 23:05]

Przemo-77

Dlaczego rejestry prowadzone są wyjaśnienie.

 

Pytanie: CZY RYCERZ DŻEDAJ NAPISAŁ POST TEN ?????? DŻEDAJ JA RYCERZEM TEŻ JESTEM.  SPOTKAĆTRZEBA SIĘ BO IMPERIUM ZŁA ATAKUJE FORUM TO.

                                                                                           OBI ONE KENOBI

[2012-05-17 06:33]

To trzech już jest nas. Miecze naładujmy swe i na spotkanie umówić trzeba się by do końca raz wyjaśnić a dobrze sprawę tę co irytuje nas. Moc z wami będzie niech. [2012-05-17 14:58]

zbynio5o

Żem sie ale uśmiał, mości panowie :))))) [2012-05-17 15:13]