Zaloguj się do konta

Dlaczego nie biorą mi karpie na kulki proteinowe?

utworzono: 2012/10/28 17:24

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

nie pisz im o kartoflach bo zaraz tych dwóch profesorów Cię wysmieją i zaczną pisać jakie to kulki są wspaniałe , taki sliwa został wręcz zarażony i ogłupiony przez sprzedawców tego szajsu a że łapie jak widać na kwadratowych stawkach 1 ha i głębokością 1m pełnymi hodowlanych karpików, czasem na jednej mikrej GLINIANCE zwanej dziką wodą to mu się wydaje że jak przypadkiem mu jakiś weźmie na tą jego MAGICZNĄ KULKĘ to jest cały zdziczały i myśli że jaki to on nie wspaniały i ta KULKA ;-))))))) od razu mu się wydaje że wszystkie rozumy pozjadał i wszystkim udowadnia że tylko on ma rację we wszystkim co pisze o łowieniu karpi ;-))))
  [2012-12-12 19:35]

Majster 81

Takie zestawy zazwyczaj się wynosi lub wywozi jest pewność , że nic sie nie stanie (nie spadnie) .Stare dobre sprawdzone metody
[2012-12-12 19:37]

sliwa myśli że jak jemu spada to nikt innym nie da rady ;-))))) [2012-12-12 19:39]

Majster 81

A niech pisze kto chce i co chce , czasami na zbiorniku około 600h przez 2tyg nie miałem brania , lecz jak weszły w kartofelki to jak świnie w koryto . Taka to ryba jest z tego karpika , że zeżre wszystko co mu dasz.
[2012-12-12 19:40]

Takie zestawy zazwyczaj się wynosi lub wywozi jest pewność , że nic sie nie stanie (nie spadnie) .Stare dobre sprawdzone metody

metody dobre :)  ,sam nie pamietam kiedy ostatni raz rzucałem wędką :) ,próbuj ,szansa jest na pewno  ale ja  wole nie ryzykować czekając na branie  w niepewności czesto przecież bardzo dług.pozdro.
[2012-12-12 19:42]

fajna rzecz te forum , co niektórzy  widzę ze się klonują :)

[2012-12-12 19:48]

JKarp

CześćDLACZEGO NIKT NIE WYTNIE TYCH POSTÓW - TYLKO NIE PYTAJCIE KTÓRYCH. nASTĘPNY TEMAT ZOSTANIE ZBLOKOWANY PRZEZ POSTY NIE W TEMACIE I ZŁOŚLIWE UWAGI LUDZI PISZĄCYCH Z DZIWNYCH KONT !!!JK [2012-12-12 19:49]

Majster 81

Ktoś tu chyba nad tym nie panuje
[2012-12-12 19:52]

ciebie powinni wyciąć wszechwiedzący "profesorku"  , Januszek Ciebie i tak nikt nie słucha bo każdy już wie że z prawdomównością u Ciebie na bakier i naciągasz ludzi na kupno kulek bo jesteś jakimś tam cieniasem testującym ten szajs na swoim zarybionym oczku koło Legionowa ;-)))))) 
jak się czyta co ty nie złapałeś w tym roku jaki masz rekord szybkości wyciagania karpia z wody to się rzygać chce od tego bajdurzenia wirtualnego   [2012-12-12 19:57]

nie pisz im o kartoflach bo zaraz tych dwóch profesorów Cię wysmieją i zaczną pisać jakie to kulki są wspaniałe , taki sliwa został wręcz zarażony i ogłupiony przez sprzedawców tego szajsu a że łapie jak widać na kwadratowych stawkach 1 ha i głębokością 1m pełnymi hodowlanych karpików, czasem na jednej mikrej GLINIANCE zwanej dziką wodą to mu się wydaje że jak przypadkiem mu jakiś weźmie na tą jego MAGICZNĄ KULKĘ to jest cały zdziczały i myśli że jaki to on nie wspaniały i ta KULKA ;-))))))) od razu mu się wydaje że wszystkie rozumy pozjadał i wszystkim udowadnia że tylko on ma rację we wszystkim co pisze o łowieniu karpi ;-))))


Ach ta ludzka zazdrość:) byś złowił karpia na tą " magiczną kulkę " to inaczej byś pisał:) [2012-12-12 20:13]

a co jak na kulkę nie, to co jakiś wstyd, czy jak , że co, nie liczy się ;-))) ??? , kolejny nawiedzony od kulek i hodowlanych karpików??? 
takiemu jednemu tutaj wystarczy że mu napiszą że w odrze w przymrozki łowią karpie i on to bierze za normalkę ;-))))) taki koleś wszystko co mu napiszą i pokażą w TVNie uwierzy ;-))) 
i te teorie z zazdrością ;-))))  [2012-12-12 20:23]

gmalin77

Jak nie biorą to po cholerę upierasz się na kulkę? Mi też w ty roku na dwutygodniowej zasiadce dopiero w 10-tym dniu karp wział na kulkę.Przynęta w miarę selektywna-duże krąpie lub karp ale pierwszy miał 8 kg.Nikt nikogo nie zmusza na łowienie na kulkę,jest tyle przynęt że jest w czym wybierać.Jak w każdej metodzie trzeba ją doskonalić. [2012-12-12 20:23]

JKarp

ciebie powinni wyciąć wszechwiedzący "profesorku"  , Januszek Ciebie i tak nikt nie słucha bo każdy już wie że z prawdomównością u Ciebie na bakier i naciągasz ludzi na kupno kulek bo jesteś jakimś tam cieniasem testującym ten szajs na swoim zarybionym oczku koło Legionowa ;-)))))) 
jak się czyta co ty nie złapałeś w tym roku jaki masz rekord szybkości wyciagania karpia z wody to się rzygać chce od tego bajdurzenia wirtualnego  

Nie łudź się, że zacznę kląć czy Cię obrażać.Nie ten poziom, nie ta klasa, nie ta kindersztuba ;-)Są inne sposoby na takich jak Ty ;-)Bez odbioru.JK
[2012-12-12 20:25]

a co jak na kulkę nie, to co jakiś wstyd, czy jak , że co, nie liczy się ;-))) ??? , kolejny nawiedzony od kulek i hodowlanych karpików???
takiemu jednemu tutaj wystarczy że mu napiszą że w odrze w przymrozki łowią karpie i on to bierze za normalkę ;-))))) taki koleś wszystko co mu napiszą i pokażą w TVNie uwierzy ;-)))
i te teorie z zazdrością ;-))))


He he czy ja napisałem, że jak nie na kulkę to się nie liczy?:))) większe sztuki złowisz szybciej na kulkę niż na np. Kuku. Wyluzuj trochę gościu:) pozdro:) [2012-12-12 20:36]

to że karp wziął w Ci na kulkę w 10 dniu to nie musi by wcale zasługa tych kulek i tego że się przyzwyczaił do tego rodzaju pokarmu. Po prostu mógł nadziać się w trakcie żerowania na Twój zestaw zassał zaciął się i tyle gdyby była tam kukurydza sztuczna nawet, byłoby pewnie tak samo. 
Szukanie MAGICZNYCH KULEK I MAGICZNEJ KULKI to taki chwyt reklamowy dla SPRAWNYCH UMYSŁOWO INACZEJ ;-)))) co roku pojawia się nowy producent i wciska swój kit za drogie pieniądze kolejnym ogłupionym przez internet między innymi w tym temacie. 
Przecież stwierdzić czy dana przynęta jest skuteczna możemy tylko wtedy gdy mamy powtarzalność brań na tą przynętę a nie jednego "ślepego" karpika przez dwa tygodnie [2012-12-12 20:47]

mazak33

napiszcie jakich kulek uzywacie? firma srednica zapach? [2012-12-12 20:52]

a co jak na kulkę nie, to co jakiś wstyd, czy jak , że co, nie liczy się ;-))) ??? , kolejny nawiedzony od kulek i hodowlanych karpików???
takiemu jednemu tutaj wystarczy że mu napiszą że w odrze w przymrozki łowią karpie i on to bierze za normalkę ;-))))) taki koleś wszystko co mu napiszą i pokażą w TVNie uwierzy ;-)))
i te teorie z zazdrością ;-))))


He he czy ja napisałem, że jak nie na kulkę to się nie liczy?:))) większe sztuki złowisz szybciej na kulkę niż na np. Kuku. Wyluzuj trochę gościu:) pozdro:)


szybciej na kulkę niż na kuku buahahahah kolejny mitoman ogłupiony przez TVN ;-))))))))))powiedz mały jak to jest że taka firma wchodząca na rynek AVID CARP wypuszcza kuleczki POPKI dla jasności 10 mm i wiele innych firm 8-12mm jak WIELKI karp bierze wg wirtualnych profesorów na same MEGA WIELKIE KULE bo na kukuruydzę nie chce ??? ';-)))))))) 
ogarnij się trochę chłopie i zacznij myśleć i kup sobie za ta kasę władowaną w te kulki lepiej coś bardziej pożytecznego [2012-12-12 20:58]

a co jak na kulkę nie, to co jakiś wstyd, czy jak , że co, nie liczy się ;-))) ??? , kolejny nawiedzony od kulek i hodowlanych karpików???
takiemu jednemu tutaj wystarczy że mu napiszą że w odrze w przymrozki łowią karpie i on to bierze za normalkę ;-))))) taki koleś wszystko co mu napiszą i pokażą w TVNie uwierzy ;-)))
i te teorie z zazdrością ;-))))


He he czy ja napisałem, że jak nie na kulkę to się nie liczy?:))) większe sztuki złowisz szybciej na kulkę niż na np. Kuku. Wyluzuj trochę gościu:) pozdro:)


szybciej na kulkę niż na kuku buahahahah kolejny mitoman ogłupiony przez TVN ;-))))))))))powiedz mały jak to jest że taka firma wchodząca na rynek AVID CARP wypuszcza kuleczki POPKI dla jasności 10 mm i wiele innych firm 8-12mm jak WIELKI karp bierze wg wirtualnych profesorów na same MEGA WIELKIE KULE bo na kukuruydzę nie chce ??? ';-))))))))
ogarnij się trochę chłopie i zacznij myśleć i kup sobie za ta kasę władowaną w te kulki lepiej coś bardziej pożytecznego


He:) duży karp równie dobrze bierze na kulki o srednicy 10mm jak i na te 24mm,takie jest moje zdanie. Nic takiego nie pisałem, że duży karp bierze tylko na mega kulki, i w to nie wierzę. Pozdro koleś:) [2012-12-12 21:11]

He:) duży karp równie dobrze bierze na kulki o srednicy 10mm jak i na te 24mm,takie jest moje zdanie. Nic takiego nie pisałem, że duży karp bierze tylko na mega kulki, i w to nie wierzę. Pozdro koleś:)  ____________________________________________________________________________________________
OK zgoda ;-), a co na kukurydzę DUŻY KARP nie weźmie w takim razie bo jest jakaś gorsza od tych kulek czy jak ???

[2012-12-12 21:16]

szogun1

Uuuu ale tu awantura spadam z tąd :) [2012-12-12 21:27]

JKarp

CześćChłopaki dajcie sobie spokój.Dyskusja z tym Panek jest zupełnie pozbawiona sensu.On wie lepiej i tego nikt nie zmieni ;-)Chciałbym tylko zobaczyć tego Pana wywożącego zestawy na 250m z kukurydzą i brania leszczyków góra 30cm w nocy co godzinę podczas ulewy ;-)Zapraszam tu:http://www.cyprinus.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=805JK
[2012-12-12 21:31]

Januszek twój wirtualny kompan sliwa80 jest lepszy w swej wszechwiedzy bowiem w jednym z wątków pisze że brały mu leszcze 0,5 kg na dwie kulki 20mm ;-)))))))))))))))))))))))))))))))) (jak się popieści to się zmiesci w końcu) co więcej nasza alfa i omega wydłużył włos i brania ustały a zaczęły walić same karpie olbrzymy , czy to nie ZNAWCA i mega zawodowiec ??? ;-))))))))))))

[2012-12-12 21:40]

Chciałbym tylko zobaczyć tego Pana wywożącego zestawy na 250m z kukurydzą i brania leszczyków góra 30cm w nocy co godzinę podczas ulewy ;-) _________________________________________________________________________________________
no tak wspaniałe uzasadnienie dla fanatyka-testera-pośrednika sprzedawcy kulek proteinowych jak łapać w ulewie to tylko na kulki hahahahaha i co ty jeszcze wymyślisz, żeby wmówić wszystkim że jesteś karpiarz przez duże K i taki masz stan umysłu?? [2012-12-12 21:44]

He:) duży karp równie dobrze bierze na kulki o srednicy 10mm jak i na te 24mm,takie jest moje zdanie. Nic takiego nie pisałem, że duży karp bierze tylko na mega kulki, i w to nie wierzę. Pozdro koleś:) ____________________________________________________________________________________________
OK zgoda ;-), a co na kukurydzę DUŻY KARP nie weźmie w takim razie bo jest jakaś gorsza od tych kulek czy jak ???



Nie, że jest gorsza, ale kuku drobnica może objeść i wtedy to można się bawić w zarzucanie zestawów co godzinę lub dwie, a poza tym kulki są bardziej pożywne dla karpików:) Kuku jest ok, ale wiesz każdy łowi jak chce i każdy będzie miał swoje zdanie na ten temat. pozdro:) [2012-12-12 21:45]

PS 
tak Janusz w sumie masz rację jak założysz te swoje kulki to w czasie ulewy przynajniej prześpisz spokojnie całą noc bez brania , fakt jest to przyjemniejsze od wywożenia na 250 m w nocy w ulewie (sado masochizm i komedia) [2012-12-12 21:48]