Zaloguj się do konta

Dlaczego ktoś zmienia tytuły wpisów na moim blogu?

utworzono: 2014/02/26 11:52

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pompips

Okrutnie irytuje mnie notorycznie zmienianie tytułów wpisów na moim blogu. Niszczy mi to całą koncepcję prowadzenia bloga i czyni część moich wpisów nieaktualnymi (odwołanie do innych wpisów)
[2014-02-26 11:52]

Zielan

Poczytaj posty na tej stronie  http://forum.wedkuje.pl/f,wybory-mistrza-sezonu-2014,714514,75.html [2014-02-26 12:44]

pompips

Dzięki ale to dalej nie wyczerpuje mojego pytania?
Cyba zacznę wpisy dodawać o tytule ....Tytuł proponowany przez redakcję....  i wtedy nie będę miał żalu.
[2014-02-26 14:27]

DelTor0

Nie poddawaj sie i zmieniaj spowrotem na swoje tytuly :) 

Nie rozumiem, jesli mamy prowadzic blogi wedlug swojej koncepcji, to jaki sens jest w zmienianiu tych tytulow? Bo chyba o to chodzi w blogowaniu, zeby miec wlasna koncepcje prowadzenia bloga? No chyba ze jestesmy tylko produktem, ktory wlasciwie nie powinien miec wlasnego zdania i przystawac na wszystkie odgorne 'poprawki', bo przeciez ktos inny moze wiedziec lepiej o czym powinnismy prowadzic swoj blog.

[2014-02-26 14:54]

Romuald55

Ja nie mam takich problemów.Może dlatego,że nie jestem VIPem.
[2014-02-26 15:14]

Randal

Na moim blogu zdarzyło się kilka razy że zmieniono tytuł wpisu. Szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to.

[2014-02-26 16:31]

Jakub Woś

Mi też często "poprawiają" tytuły. Jak dotąd mi to nie przeszkadzało jednak w ostatnim wpisie trochę przegięto. Tytuł nie mówi o tym o czym możemy w nim przeczytać.
[2014-02-27 07:07]

pompips

Mi okrutnie przeszkadza zmiana tytułów. Zrobiłem wpis p.t "Październikowa wywózka"  a ktoś zmienia mi tytuł na "Wywózka zanęty jesienią.". Tytuł który ma się nijak do wpisu bo sądząc po nim wpis w kategorii Blogi /Wyprawy jest poradnikiem jak wywozić zanętę jesienią.
Podobna sytuacja z wpisem pt. "Październikowy karp" zmieniony na "Łowienie karpi jesienią" tytuł ma się nijak do wpisu na blogu. Dla osób zarzucających posiadanie konta VIP dodam ze w czasie zmiany tytułu w przypadku drugim takiego konta jeszcze nie posiadałem.
[2014-02-27 08:49]

SVT

Najwidoczniej ktoś ma taki kaprys, lub przyjęto nowych moderatorów co się dopiero uczą. I to co piszecie im się nie podoba, najwyraźniej pod siebie zmieniają treść, bo lubią czytać jak się sami nauczyli.
[2014-02-27 09:30]

Zielan

Po prostu chodzi o lepsze pozycjonowanie, słowa, których używałeś bądź zdanie nie pasowało. To znaczy, że jakbym szukał informacji na temat łowienia karpi jesienią, w wyszukiwarce wpisałbym łowienie karpi jesienią. Są to słowa kluczowe. Dlatego też twój tytuł został zmieniony tylko po to aby w wyszukiwarce odnośnik do twojego wpisu znajdował się jak najwyżej. To oczywiście przekłada się na więcej wyświetleń co równa się z większymi przychodami portalu. Proste jak drut panowie. [2014-02-27 09:42]

mulak1

To że zmieniają tytuły, czy skracają, to normalka. Moje wpisy wczoraj były usuwane, czy krotnie  z forum i jeszcze dostałem ostrzeżenie .Przestudiowałem dzisiaj , dokładnie regulamin forum .Regulamin jest tak napisany że można zrobić wszystko z wpisem na forum .Może moderator, zmienić i skrócić  tytuł ,może skasować wpis za pisanie z dużej litery za kopiowanie za reklamowanie innych portali .Po prostu jak się coś nie spodoba ,to znajdzie się bat, tak to wygląda. Trzeba się pogodzić lub nie pisać  jedyna rada . [2014-02-27 10:11]

bluehornet

Najwidoczniej ktoś ma taki kaprys, lub przyjęto nowych moderatorów co się dopiero uczą. I to co piszecie im się nie podoba, najwyraźniej pod siebie zmieniają treść, bo lubią czytać jak się sami nauczyli.



Pisałem to już kiedyś, ale powtórzę jeszcze raz - moderatorzy nie mają możliwości ingerencji w blogi użytkowników forum a co za tym idzie zmiany tytułów i usuwania wpisów w blogach .


[2014-02-27 11:01]

mulak1

Najwidoczniej ktoś ma taki kaprys, lub przyjęto nowych moderatorów co się dopiero uczą. I to co piszecie im się nie podoba, najwyraźniej pod siebie zmieniają treść, bo lubią czytać jak się sami nauczyli.



Pisałem to już kiedyś, ale powtórzę jeszcze raz - moderatorzy nie mają możliwości ingerencji w blogi użytkowników forum a co za tym idzie zmiany tytułów i usuwania wpisów w blogach .

To kto to robi....... jak mi napisali, cytuje ....Uwaga dostałeś ostrzenie od moderatora.Następne naruszenie regulaminu spowoduje  nałożenie blokady na twoje konto


[2014-02-27 11:21]

Zielan

Blog i forum to dwie różne bajki. Do blogów ma dostęp redakcja i to ona zmienia tytuły. Nikt więcej nie ma do tego prawa. Na forum ostrzeżenia dają moderatorzy i redakcja ale tego drugiego nie jestem pewien [2014-02-27 12:52]

pompips

Koledzy nie wytrzymam znów zmiana tytułu mojego wpisu rozpoczynam akcję protestacyjną pt. "Redakcjo nie zmieniaj moich tytułów", Znalazłem sobie fajny portal z fajna społecznością gdzie mogę się podzielić wrażeniami z ludźmi dzielącymi tą samą pasję poczytać, porozmawiać, w miarę możliwości doradzić. Mało tego aktywnie działając myślę że przyczyniam się do jego rozwoju.
Jak tak dalej pójdzie to moje wrażenia z połowów będę chyba zatrzymywał dla siebie. Lub publikował je w innych miejscach. Bo ingerencji w moje wpisy nie zniesę.
To tyle z moich żali jak ktoś z redakcji weźmie sobie do serca niech bierze.


[2014-02-27 18:02]

Podobnie jak Kolegom tak i mnie zmieniono tytuł wpisu na kłócący się z treścią. Kiedy powróciłem do swojego tytułu, otrzymałem informację, że redakcja zmienia tytuł aby był bardziej komunikatywny i aby wieksza liczba forumowiczów mogła go przeczytać. Natomiast jeżeli nie poddam się temu zabiegowi, (zmianie tytułu) to mój wpis nie będzie widoczny na stronach portalu, jedynie na stronie mojego bloga. Więc czy naprawde, redakcji chodzi o to żeby jak największa ilość forumowiczów miała dostęp do wpisu? [2014-02-27 19:06]

Zibi60

Zgadzam się z kolegami z tym, że zmiana tytułu może wypaczyć sens artykułu i uniemożliwia odwołanie (lub powołanie) się autora. Rozumiem także potrzeby Redakcji odnośnie użycia słów kluczowych dla wyszukiwarki.
Może zaproponuję kompromis: jako główny zostaje tytuł zmieniony przez Redakcję, a pod nim - np. w nawiasie - tytuł oryginalny. Przypuszczam, że wyszukiwarka nie będzie miała z tym kłopotów.

Tytuł główny - redakcyjny
(Tytuł autora)
[2014-02-28 05:45]

pompips

Taka forma była by akceptowalna bardziej niż zmiana tytułu. I miło by było dostać komunikat o takiej zmianie.
[2014-02-28 05:50]

Zielan

Wtrącę zdanie na temat zdjęć w artykułach. Otrzymałem wczoraj informację od redakcji na ten temat. Obecnie można wkleić jedno zdjęcie, reszta będzie widoczna pod tekstem. Tak więc warto zdjęcia opisywać. [2014-02-28 06:39]

mulak1

Koledzy nie wytrzymam znów zmiana tytułu mojego wpisu rozpoczynam akcję protestacyjną pt. "Redakcjo nie zmieniaj moich tytułów", Znalazłem sobie fajny portal z fajna społecznością gdzie mogę się podzielić wrażeniami z ludźmi dzielącymi tą samą pasję poczytać, porozmawiać, w miarę możliwości doradzić. Mało tego aktywnie działając myślę że przyczyniam się do jego rozwoju.
Jak tak dalej pójdzie to moje wrażenia z połowów będę chyba zatrzymywał dla siebie. Lub publikował je w innych miejscach. Bo ingerencji w moje wpisy nie zniesę.
To tyle z moich żali jak ktoś z redakcji weźmie sobie do serca niech bierze.


Popieram Kolegów  w 100% tak nie wolno robić i ingerować na forum .....Mulak1

[2014-02-28 07:58]

redakcja

Dodawanie oryginalnego tytułu autora na początku tekstu jest w tym momencie najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Przypominamy, że zmiana poprawionego tytułu w tekście, który znajduje się na stronie głównej portalu wędkuje.pl spowoduje jego spadnięcie ze strony głównej.
[2014-02-28 09:41]