Dlaczego jestem zmuszony na zmianę konta.

/ 12 odpowiedzi
m j

SZUWAR@dragon 

Z powodu naruszenia pewnej prywaty modusia zostalem wylany z forum,redakcja powinna wkacu zrobic z tym .............................................
Odkrycie paru kont (modka) nie jest takie trudne,(PRECZ Z KOMUNA),
Zostaly tu same SSR/PSR CZY LUDZIE ZBAKCYLOWANI WEDKARSTWEM?



PS:TROLE POD PRAWDZIWYM NIKIEM MILE WIDZIANI JAK I WSZYSCY PORTALOWICZE, PISZACY LUB NIE NA FORUM.

89krzysztof


Nie rozumiem Was wszystkich, płaczących że jest Wam źle i niedobrze, bo moderator zrobił to, czy tamto. Korzystam z tego forum tak samo jak Wy, wyrażam swoje opinie nie patrząc na to, czy komuś się ona spodoba czy nie. Ale z moderatorami nie mam problemów. Nikt mnie nie wyrzuca, nikt nie usuwa moich postów. Wystarczy korzystać z forum z głową. Przeczytać obowiązującą w internecie netykietę i regulamin, a nie powinno być problemów. Jeśli jednak jeden z drugim jedyne po co tu są to aby prowokować postami, wówczas są wyrzucani ze społeczności forumowej. Proste.  (2011/12/16 09:37)

matjach


Nie rozumiem Was wszystkich, płaczących że jest Wam źle i niedobrze, bo moderator zrobił to, czy tamto. Korzystam z tego forum tak samo jak Wy, wyrażam swoje opinie nie patrząc na to, czy komuś się ona spodoba czy nie. Ale z moderatorami nie mam problemów. Nikt mnie nie wyrzuca, nikt nie usuwa moich postów. Wystarczy korzystać z forum z głową. Przeczytać obowiązującą w internecie netykietę i regulamin, a nie powinno być problemów. Jeśli jednak jeden z drugim jedyne po co tu są to aby prowokować postami, wówczas są wyrzucani ze społeczności forumowej. Proste. 



Niestety ale za panowania mastifka wystarczylo miec tylko troche wiecej wiedzy i odezwac sie zle na temat ssr i bylo konto usowane, a co na PW slal to tylko zal ze sie odrazu kasowalo.
PS:gdzies wspominalem ze mastafek ma pare kont. (2011/12/21 18:39)

perwer


Groch z kapustą ,a gdzie kapusta tam i głowa pusta.
Na wigilii jest 12 potraw .Polecam Ci karpika zasmażanego z suróweczką i ziemniaczkami.
Zjesz, lampka wina ,z radyjka ks. dyrektor puści dedykacje-serca dwa ,albo co innego (zależy od sumy przelewu ) ,po tem jeszcze jedna lampka wina ,barszczyk czerwony z uszkami ,wino należy dokończyć i poczujesz ze świat nie jest wcale taki zły. (2011/12/21 18:57)

matjach


A ty dalej swoje:)) (2011/12/21 19:10)

withanight88


Nie rozumiem Was wszystkich, płaczących że jest Wam źle i niedobrze, bo moderator zrobił to, czy tamto. Korzystam z tego forum tak samo jak Wy, wyrażam swoje opinie nie patrząc na to, czy komuś się ona spodoba czy nie. Ale z moderatorami nie mam problemów. Nikt mnie nie wyrzuca, nikt nie usuwa moich postów. Wystarczy korzystać z forum z głową. Przeczytać obowiązującą w internecie netykietę i regulamin, a nie powinno być problemów. Jeśli jednak jeden z drugim jedyne po co tu są to aby prowokować postami, wówczas są wyrzucani ze społeczności forumowej. Proste. 



Niestety ale za panowania mastifka wystarczylo miec tylko troche wiecej wiedzy i odezwac sie zle na temat ssr i bylo konto usowane, a co na PW slal to tylko zal ze sie odrazu kasowalo.
PS:gdzies wspominalem ze mastafek ma pare kont.




Trzeba było się z kulturą wypowiadać, nie bylo by banów.Na innych forach za ten temat byś bana z automatu zarobił , ale niestety nie tutaj. (2011/12/21 19:11)

perwer


A ty dalej swoje:))



masz żonkę ,kobitkę lub inna piękność.Zaproś na kolacyjkę i zatańczcie jeszcze raz ,ta piękna melodie.
Ban jak bańka ,szybko znika a wraz z banem znika klika..A kolega miał chomika--to do rymu.
To może z mojej strony dla załagodzenia atmosfery --wszystkiego dobrego dla Ciebie kolego ... (2011/12/21 19:24)

jurek


Niestety to prawda Łukaszu , na innych portalach tego nie ma , ja tu jestem od 2009 r i wszystko było dobrze , każdy pisał konkretnie i na temat , bo po to jest ten portal .

A , jak mieliście P.W od moderatora Mastiffa , to trzeba było je skopiować , a tak to są raczej pomówienia nie podparte dowodami ???
(2011/12/21 19:29)

pstrag222


Jakos inni nie płaczą że dostają bana nikt nikogo tu nie trzyma nie podobają sie warunki to po co tu wracacie? żeby nadal  sie użalać nad sobą? , można wyrażac swoje zdanie ale najpierw trzeba to potrafić bez wulgaryzmu tylko spokojnie i rozważnie . (2011/12/21 19:45)

u?ytkownik32263


Użalanie się nad sobą nie jest rzeczą która przystoi facetowi lecz Kolega "majtach" jak najbardziej ma rację w sprawie mastiffa. Jako moder robił co mu się rzewnie podobało, kasował posty i całe wątki które mu się nie podobały, przenosił i łączył zupełnie nie związane ze sobą tematy. I banował ludzi dosłownie za nic. Tylko dlatego że wytykali mu jego butność i niewiedzę a czasem i prowokacyjne chamstwo. Ale to się skończyło. Nareszcie!!! Choć z drugiej strony dziwię się Redakcji jak mogła dać tak zaszczytne i odpowiedzialne stanowisko facetowi który miał już wcześniej bana na tym forum. Może nawet więcej jak jednego , nie wiem bo jestem tu niecałe dwa lata. Tylko dlatego że nabijał sobie punkciki postami rodem z wujka google?
Szuwar jak masz jakieś PW od mastiffa to zapodaj, chętnie poczytam;) Pewnie nie tylko ja. (2011/12/21 22:24)

zbynio5o


PW, to prywatna korespondencja. Właśnie przez PW. powinno załatwiać sie swoje problemy na forum publicznym . Nawet redakcja to sugerowała . Czytanie (cytowanie,wklejanie)  czyjejś korespondencji publicznie

dla mnie jest wielkim świństwem .

(2011/12/21 22:51)

u?ytkownik32263


PW, to prywatna korespondencja. Właśnie przez PW. powinno załatwiać sie swoje problemy na forum publicznym . Nawet redakcja to sugerowała . Czytanie (cytowanie,wklejanie)  czyjejś korespondencji publicznie

dla mnie jest wielkim świństwem .


Owszem masz rację Kolego lecz właśnie poprzez PW można poznać człowieka. Zresztą mam od jednego Kolegi z którym prowadzimy Grupę Łowców Smoków pewien wpis dotyczący naszej grupy gdzie mastifek ostrzega go że mamy za dużo tematów i jak dalej nasza grupa będzie się rozwijać to będzie musiał pokasować część wątków. I to miał być moderator?! Człowiek który chciał "zabić" największą i najprężniej rozwijającą się grupę na tym forum ?! Ten przykład dobitnie świadczy o nieznajomości pełnionej przez niego funkcji a przez tylu userów tego forum był i jest dalej hołbiony. Zresztą kartoteka jego błędów jest dużooo grubsza. Po jego zbanowaniu forum to może jedynie zyskać bo był to największy prowokator i zadymiasz. (2011/12/21 23:58)

Artur z Ketrzyna


SZUWAR@dragon 

Z powodu naruszenia pewnej prywaty modusia zostalem wylany z forum,redakcja powinna wkacu zrobic z tym .............................................
Odkrycie paru kont (modka) nie jest takie trudne,(PRECZ Z KOMUNA),
Zostaly tu same SSR/PSR CZY LUDZIE ZBAKCYLOWANI WEDKARSTWEM?



PS:TROLE POD PRAWDZIWYM NIKIEM MILE WIDZIANI JAK I WSZYSCY PORTALOWICZE, PISZACY LUB NIE NA FORUM.


Szuwar, nie jestem moderem, ale już tym swoim postem zdeklasowałeś się pokazując tak swoje oburzenie i nawołując do zadymy i trolowania, i zero dyplomacji. W ten sposób nic nie osiągniesz, chyba że następnego bana.

Zostałeś wyłączony z forum (dostałeś bana), oki. Ale jak byś dobrze pomyślał i opanował swoje nerwy to byś te swoje konto odzyskał.
A wystarczyło do Redakcji wysłać emeila, i wytłumaczyć (na spokojnie) całą sytuację, obiecać poprawę w pisaniu postów i poprosić o przywrócenie konta. Na pewno drugą szansę byś dostał.
Lubisz pyskować i ubliżać, tu tego nie wolno robić. Tu obowiązuje neetyka i zakaz ataków personalnych. Jak byś zachował odtobinę dyplomacji to by do tego nie doszło.

Miałeś wroga w Mastiffie, trudno. Nie trzeba było go atakować a jedynie wnieść skargę do redakcji, wcisnąć przycisk naruszenie przy obraźliwym poście.
Jak pisałeś tego posta jego już nie było, ale ty dałeś dalej czadu. Po co i na co?

"Zostaly tu same SSR/PSR CZY LUDZIE ZBAKCYLOWANI WEDKARSTWEM?" Zostałi tu wszyscy przedstawiciele których wymieniasz. Większość z nas jest tymi zbakcylowanymi wędkarzami. Bo w końcu no nasza pasja, konik, bzik, nałóg itd. Z tym że jedni to początkujący, drudzy amatorzy, a trzeci to nawet zawodowcy.
Lecz ci ostatni się wykruszają bo nie znoszą wulgaryzmów i pomówień...

Ps. Przeczytaj mój tekst na niebiesko i zastanów się co dalej chcesz zrobić. (2011/12/22 10:20)