Dlaczego dziś ryby nie brały ?

/ 9 odpowiedzi

witam

mam pytanko,dlaczego akurat dzis na lowisku na ktorym w czwartek zlapalem okolo 10 karasi i jednego karpia dzis procz jednej 15 cm wzdregi nie zlapalem nic.Wiem na 100% ze tam sa ryby i to spore wiec dlaczego dzis nic?Bede wdzieczny za podpowiedzi

pozdrawiam

kargul


witam

mam pytanko,dlaczego akurat dzis na lowisku na ktorym w czwartek zlapalem okolo 10 karasi i jednego karpia dzis procz jednej 15 cm wzdregi nie zlapalem nic.Wiem na 100% ze tam sa ryby i to spore wiec dlaczego dzis nic?Bede wdzieczny za podpowiedzi

pozdrawiam


mam lepsza zagadke dlaczego od 2 miesiecy w wiekszosci kraju bez brania/? (2011/06/26 21:52)

TomN83


zmiana pogody ciśnieni faza księżycza kalendaż brań (dziś nie miały brać)

wybież najlepszą odpowiedz u mnie też była kicha a łowiłem w swoim miejscu dość ładne ryby ostatnio

(2011/06/26 21:53)

perwer


Mogłes napisac nazwe łowiska i wpisac temat w łowiskach.Ktoś kto łowi w tych rejonach byc może by pomógł,lub w temacie jak było dzisiaj na rybach.Nie zawsze jest eldorado i tam gdzie łowiles prawdopodobnie ktoś ładnie zanęcił wcześniej.Do tego nie wiem o jakiej porze wcześnej łapałeś i później ,na co itd itd..dużo pytań i jeszcze więcej odpowiedzi... (2011/06/26 21:55)

maciek1974


Mogłes napisac nazwe łowiska i wpisac temat w łowiskach.Ktoś kto łowi w tych rejonach byc może by pomógł,lub w temacie jak było dzisiaj na rybach.Nie zawsze jest eldorado i tam gdzie łowiles prawdopodobnie ktoś ładnie zanęcił wcześniej.Do tego nie wiem o jakiej porze wcześnej łapałeś i później ,na co itd itd..dużo pytań i jeszcze więcej odpowiedzi...


ok wiec tak,w czwartek bylem na lowisku okolo 4 rano i do 10 bylo naprawde super,dzis bylem tam okolo 17ej do 20 i nie dzialo sie doslownie nic i nie tylko ja tam tak mialem ale i inni wedkarze.Lowisko jest komercyjne,malo znane,wlasciciel bardzo dobrze o nie dba wiec wiem ze ryba tam jest na 1000%.dzis zastosowalem dokladnie te same zanety i przynety jakie stosowalem w czwartek ale jak pisalem,dzis byla kicha.Pogoda dzis byla podobna do tej jaka byla w czwartek,wtedy bylo wietrzenie i dzis tez tak bylo (2011/06/26 22:07)

Diablo


Mogłes napisac nazwe łowiska i wpisac temat w łowiskach.Ktoś kto łowi w tych rejonach byc może by pomógł,lub w temacie jak było dzisiaj na rybach.Nie zawsze jest eldorado i tam gdzie łowiles prawdopodobnie ktoś ładnie zanęcił wcześniej.Do tego nie wiem o jakiej porze wcześnej łapałeś i później ,na co itd itd..dużo pytań i jeszcze więcej odpowiedzi...


ok wiec tak,w czwartek bylem na lowisku okolo 4 rano i do 10 bylo naprawde super,dzis bylem tam okolo 17ej do 20 i nie dzialo sie doslownie nic i nie tylko ja tam tak mialem ale i inni wedkarze.Lowisko jest komercyjne,malo znane,wlasciciel bardzo dobrze o nie dba wiec wiem ze ryba tam jest na 1000%.dzis zastosowalem dokladnie te same zanety i przynety jakie stosowalem w czwartek ale jak pisalem,dzis byla kicha.Pogoda dzis byla podobna do tej jaka byla w czwartek,wtedy bylo wietrzenie i dzis tez tak bylo




no i sam sobie na pytanie odpowiedziałeś. W czwartek byłeś rano a dziś wieczorem. To zapewne jest powodem braku brań (2011/06/26 22:16)

markus76




witam

mam pytanko,dlaczego akurat dzis na lowisku na ktorym w czwartek zlapalem okolo 10 karasi i jednego karpia dzis procz jednej 15 cm wzdregi nie zlapalem nic.Wiem na 100% ze tam sa ryby i to spore wiec dlaczego dzis nic?Bede wdzieczny za podpowiedzi

pozdrawiam


Z tego co wiem to dzisiaj ryby miałe wolne,tak przynajmniej mówił kalendarz brań,choć mi się udało wyholować 68cm szczupłego. (2011/06/26 22:43)

konik777


a dla czego ludzie zadają tak głupie pytania może też ktoś mi na to pytanie odpowie
czytam codziennie forum i co nie którzy to przebijają głupotą sami siebie jak nie macie o czym pisać to nie piszcie wcale chyba że liczysz na punkty (2011/06/26 23:01)

dario35


dokladnie tak jak diablo napisal inna pora dnia mogla byc jedna z przyczyn ,mialem podobnie jednego dnia na dwie wedki obrobic sie nieszlo a na drugi dzien lipa kilka bran PRZYCZYNA? pierwszego dnia lalo jak z cebra a drugiego piekne slonce a zanenty i przynenty te same tak jak i pora dnia

(2011/06/27 09:00)