Dla smakoszy i fanów ostrego :)

/ 2 odpowiedzi
Witajcie!
Zakładam, że przynajmniej część wędkujących lubi sobie mimo wszystko od czasu do czasu rybę jakąś zjeść. W końcu każdy C&R czasem pewnie kupuje coś w sklepie z naszej ulubionej gromady zwierząt. Osobiście jestem fanem ostrej i bardzo ostrej kuchni. W zasadzie można by mnie nazwać Chilihead'em i myślę, że są tutaj również osoby, które nie odpuszczają odpowiedniej dawce kapsaicyny, jeśli mają okazję jej zażyć. 
Przechodząc do tematu, ostatnio miałem okazję pomagać przy tworzeniu sklepu internetowego z ostrymi sosami, ale również mieszankami przypraw i innym asortymentem kuchni świata i postanowiłem się podzielić adresem. Jeśli ktoś lubi eksperymentować w kuchni, to serdecznie polecam www.bedziepieklo.pl :) Być może ktoś skorzysta z oferty.
Dorsz wyleżany w marynacie z ostrej papryki wędzonej rządzi. Mocno ziołowy i pikantny pstrąg również. Smacznego!
bluehornet

http://www.wedkuje.pl/ogloszenia-wedkarskie (2016/01/06 22:28)

redakcja

Drogi Kamilu

Pomijając fakt, że troszkę to nieelegancko wklejać bez pytania swoje linki reklamowe, przypominam, że forum służy do dyskusji, a nie reklamowania swoich towarów i usług. W celach marketingowych zapraszamy do naszego działu reklamy :)

Pozdrawiamy,
Redakcja (2016/01/07 11:01)