Dipowanie kulek miodem

/ 4 odpowiedzi
Mam pytanie, odnośnie dipowania kulek w miodzie.Czy ktoś próbował? Czy mocny aromat miodu nie odstraszy karpi?
użytkownik158065

Mam pytanie, odnośnie dipowania kulek w miodzie.Czy ktoś próbował? Czy mocny aromat miodu nie odstraszy karpi?

Nie odstraszy, miodu dodaje sie czasem  do miksu przy produkcji kulek, miód  jest konserwantem a po za tym powoduje że kulki nabierają słodkiego smaku. (2014/03/01 14:17)

kaki1998

Nie odstraszy, miodu dodaje sie czasem  do miksu przy produkcji kulek, miód  jest konserwantem a po za tym powoduje że kulki nabierają słodkiego smaku.

a zadipowanie kulki w miodzie coś daje? kiedyś właśnie o tym myślałem co sądzisz? (2014/03/01 15:01)

Jędrula

CZYM ?! Nigdy w życiu nie dipuj kulek miodem ani karpiowym aromatem miodowym . Na bank odstraszy karpie i nic nie złowisz . Powaga...:))))))))))0

(2014/03/01 15:01)

tomasz26552

Może to i śmieszne ale znam takie łowisko gdzie karpie biorą tylko na kukurydzę miodową.A i miodową kulką nie pogardzą.Dziwne co (2014/03/01 16:05)