Zaloguj się do konta

Dip czosnkowy

utworzono: 2014/02/10 15:18
Zionbel

Panowie czy polecicie jakaś alternatywę dla Imperial BaitsMonster Paradise ????Szukam innego dipu czosnkowego. Może ktoś coś słyszał ????Szukam także kulek 10-12 mm.Smaki :- czosnek- korzenny- cynamon.
Z góry dziękówa za podpowiedzi.GrzegorzZionBell [2014-02-10 15:18]

mateo111132

Panowie czy polecicie jakaś alternatywę dla Imperial BaitsMonster Paradise ????Szukam innego dipu czosnkowego. Może ktoś coś słyszał ????Szukam także kulek 10-12 mm.Smaki :- czosnek- korzenny- cynamon.
Z góry dziękówa za podpowiedzi.GrzegorzZionBell

ja używałem w tamtym roku kulki i dipy firmy Fantazy Baits może mało znana ale wyniki były :) 
Pozdrawiam. [2014-02-10 16:32]

JKarp

http://www.sklepfantazybaits.pl/czosnek-p-197.html http://www.massivecarp.pl/pl/produkty.php?kategoria=pokaz&id=10
To tak na szybko :-)
Jeśli chcesz sam się pobawić w szukanie używaj nazwy " garlic " .
A IB dip drogi ale bardzo trwały. Dip czosnkowy zrób sobie sam he he :-))))))))))
JK [2014-02-10 16:35]

Zionbel

http://www.sklepfantazybaits.pl/czosnek-p-197.html http://www.massivecarp.pl/pl/produkty.php?kategoria=pokaz&id=10
To tak na szybko :-)
Jeśli chcesz sam się pobawić w szukanie używaj nazwy " garlic " .
A IB dip drogi ale bardzo trwały. Dip czosnkowy zrób sobie sam he he :-))))))))))
JK
Czytałem twoja opinie na forum karpiowym.
A tak na marginesie jak trwały jest taki samoróbek ????

[2014-02-10 19:01]

Zionbel

Zawsze wpisuje np. Garlic boiles ale szukam małych 10-12mm. [2014-02-10 19:02]

mateo111132

Zawsze wpisuje np. Garlic boiles ale szukam małych 10-12mm.

To mają być zwykłe kulki czy pop-upy? [2014-02-10 19:50]

Zionbel

Zawsze wpisuje np. Garlic boiles ale szukam małych 10-12mm.

To mają być zwykłe kulki czy pop-upy?

Najlepiej tonące ale pływakami nie wzgardzę :) [2014-02-10 19:58]

JKarp

"A tak na marginesie jak trwały jest taki samoróbek ????"
Zależy chyba najbardziej od warunków przechowywania. Ciemny słoik, ciemne miejsce i w miarę chłodno - około dwa miesiące mi wytrzymał bez problemu. Namawiam do kombinacji z miodem ( prawdziwym ) lub prawdziwą wanilią, ale i ryba, skorupiaki no i scopex dają też radę. Znaczy mieszasz sobie dipy kupne ze swoim.  JK [2014-02-10 20:04]

Zionbel

"A tak na marginesie jak trwały jest taki samoróbek ????"
Zależy chyba najbardziej od warunków przechowywania. Ciemny słoik, ciemne miejsce i w miarę chłodno - około dwa miesiące mi wytrzymał bez problemu. Namawiam do kombinacji z miodem ( prawdziwym ) lub prawdziwą wanilią, ale i ryba, skorupiaki no i scopex dają też radę. Znaczy mieszasz sobie dipy kupne ze swoim.  JK

A zadipowane kulki ile mogę trzymać ???W lodówce na przykład ??? [2014-02-10 20:08]

JKarp

Dip działa jak konserwant nawet jak jest zrobiony własnoręcznie :-)A z miodem który jest naturalnym konserwantem to chyba sezon bez problemu przetrzymasz kulki w lodówce.
JK [2014-02-10 20:23]

odrofan

Witam . Dip czosnkowy nano baits w sklepie rockworld , cena atrakcyjna , osobiście go nie sprawdzałem . W zeszłym roku testowałem pływające kuleczki o smaku Garlic-oktopus , firmy bandit carp i nie doczekałem się brania ale testowałem tylko na jednej wodzie i tylko 3 kolejne dni miałem t na haku a ogólnie w te dni były słabe brania. [2014-02-10 20:26]

Zionbel

Dip działa jak konserwant nawet jak jest zrobiony własnoręcznie :-)A z miodem który jest naturalnym konserwantem to chyba sezon bez problemu przetrzymasz kulki w lodówce.
JK

No to bomba :)Zadipuje kulasy pinaple squid 10mm.Zrobie dip czosnek wanilia.Będą jak znalazł na leszcza :)
Dzięki śliczne ...
[2014-02-10 20:28]

mateo111132

JK

No to bomba :)Zadipuje kulasy pinaple squid 10mm.Zrobie dip czosnek wanilia.Będą jak znalazł na leszcza :)
Dzięki śliczne ...

Kolego zapewno łowisz na Kanale Gliwickim :) Jeśli tak to powinny sie sprawdzić. Łowiłem w tamtym roku na kulki dynamite baits spicy crab garlic 15mm i się sprawdzało :) [2014-02-10 20:54]

Płocie zwłaszcza te duże uwielbiają anyż, tak wiec pokombinuj w tym kierunku;)pzdr [2014-02-11 07:16]

Zionbel

Płocie zwłaszcza te duże uwielbiają anyż, tak wiec pokombinuj w tym kierunku;)pzdr

Dzięki za rade men ale ja nigdzie nie powiedziałem ze chce łapać płocie :) [2014-02-11 08:12]

JKarp

Mini kulki ma w ofercie Fantazy Baits.JK [2014-02-11 08:29]

tuptusp

Jak masz chęci to możesz sam pokombinować z kulkami i dipami. Roller do takich małych kulek jest ciężko dostępny ,ale jak poszukasz to znajdziesz (jedynie cena może odstraszać), ja proponuje na angielskim ebayu poszukać tam ten rozmiar kulek jest bardziej rozpowszechniony i cena tak nie odstrasza. Sam kupiłem tam roller za niecałe 20 funtów. Jedynie z przesyłką może być problem bo nie każdy chce wysyłać za granicę ,ale jak masz kogoś w Anglii to sobie poradzisz. Co do dipów to ja w tamtym roku używałem oleju rybnego z całą główką czosnku i paczką kolendry ,którą podprażyłem i zmieliłem. Po dniu jak zapachy się zmieszały był z tego naprawdę super dip ,atraktor. W chłodnym miejscu wytrzymał mi trzy miesiące bez żadnych negatywnych zmian.
[2014-02-11 09:45]

Zionbel

Mini kulki ma w ofercie Fantazy Baits.JK

Janusz ni w 5 ni w 9 nie potrafię ich znaleźć na stronie FB. [2014-02-11 10:04]

patryk-kociemba

Janusz ni w 5 ni w 9 nie potrafię ich znaleźć na stronie FB.

Koledze chyba chodziło o wersję 10 mm o nazwie INSECT BOILIES,
mniejszych kulek tam nie znalazłem.
[2014-02-11 10:21]

Zionbel

Janusz ni w 5 ni w 9 nie potrafię ich znaleźć na stronie FB.

Koledze chyba chodziło o wersję 10 mm o nazwie INSECT BOILIES,
mniejszych kulek tam nie znalazłem.

Tylko ja chce znależć kulasy w podanych smakach :)- czosnek- korzenny- cynamon. [2014-02-11 11:07]

odrofan

Witam . Askari.pl [sklep stacjonarny w Rybniku] ma w ofercie mini kulki browninga , 8 ,10 12 mm w różnych smakach -opakowanie 50 gr 17 zl osobiście ich nie znam , ale chyba wypróbuję . [2014-02-11 11:11]

Zionbel

Witam . Askari.pl [sklep stacjonarny w Rybniku] ma w ofercie mini kulki browninga , 8 ,10 12 mm w różnych smakach -opakowanie 50 gr 17 zl osobiście ich nie znam , ale chyba wypróbuję .

Czytałem o tych kulkach.Dzięki za info :) [2014-02-11 12:08]

Romuald55

Dużą główkę czosnku gniotę razem z łuskami i zalewam na 2-3 tygodnie olejem słonecznikowym w ilości 200 ml.
Po tym czasie odcedzam.Powstaje dip,którym dipuję kulki lub kukurydzę.Trwałość ponad rok.

[2014-02-11 13:11]

Bernard51

Dip czosnkowy Grześku przygotowuję w prosty sposób, rozgniatam główkę 1,5 czosnku do słoiczka i warstwami przekładam cukier warstwa, czosnek warstwa a na końcu dodaję na wierzch cukier wanilinowy plus szczyptę chili, po 2-3 dniach płyn ma przykryć czosnek rozdrobniony, następnie pasteryzuję słoik z zawartością (po małym majonezie)ok 30- 40min i mam dip gotowy. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce najlepiej, nad wodę biorę ok. 20 mililitra do strzykawki i dysponuję do zanęty czy do przynęty.
Jak Janusz piszę miodu nie dodawałem ale warto wypróbować bo groch z miodem robi też robotę.
Dodaję nieraz śliwkę wędzoną lub miąższ banana.
Woda wodzie nie jest równa a eksperymentować należy dla własnej satysfakcji i praktyki.
[2014-02-11 13:38]

Arcymisiek

Wtrącę swoje trzy grosze do dyskusji i jako ciekawostkę dodam, że czytałem na Czeskim forum o kukurydzy zadipowanej czosnkiem, która była rewelacyjna na Feederowych mistrzostwach świata RPA 2013 - ponoć to był killer w tamtych ciepłych wodach.

[2014-02-11 15:05]

JKarp

A u nas wszyscy bez wyjątku mówią, że czosnek to na jesień i wiosnę zapach.Mało tego na kulki Monster Pradise IB nigdy nie złowiłem karpia jak było ciepło a jedynie tak na prawdę wrzesień-październik do listopada.JK  [2014-02-11 15:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia