Delikatny sprzęt

/ 4 odpowiedzi
Witam! Zamierzam kupić jakiś kijek na klenie i okonie
ale problem w tym  nie wiem jaka gramatura i jaka długości wędziska jest potrzebna i czy    moglibyście polecić jakieś sprawdzone kijki na klenika :D a i przy okazji czy na odrze jest kleń jeśli rak to gdzie go szukać mój budżet to 150 zł . Dzięki i połamania kija
Draq

Na okonia polecam Ci wklejankę Dragon Millenium HD XFine 2-12g o długości 2,70 jeśli łowisz z brzegu, jak z łódki to krótszy. Tym kija można obsłużyć wszystkie przynęty okoniowe zaczynając od paprochów 2g, kończąc na obrotówkach roz. 2 Super czuła szczytówka pokazuje każde, nawet najmniejsze puknięcie w przynętę, blank bardzo dobrze przekazuje brania. Minusem jest koszt bo ponad 200zł, ale używaną na pewno za 150zł dostaniesz. (2012/09/20 20:16)

turu82

Witam! Zamierzam kupić jakiś kijek na klenie i okonie
ale problem w tym  nie wiem jaka gramatura i jaka długości wędziska jest potrzebna i czy    moglibyście polecić jakieś sprawdzone kijki na klenika :D a i przy okazji czy na odrze jest kleń jeśli rak to gdzie go szukać mój budżet to 150 zł . Dzięki i połamania kija

dobry wątek bo też zastanawiam sie nad kupnem wędki na klenia jak i na okonia takiej która poprowadzi paproszka jak i wobka kleniowego w niedużej rzeczce (2012/09/20 20:24)

wirefree

Mam ultra light spin'a do cw do 10g i zdaza sie szczupaka wyciagnac, kleni w odrze jest cale mnostwo ale trzeba umiec je zlowic dlugosc wedki to tak 2,70 minimum przy krotszej ceizko prowadzic przynete po glowce.

(2012/09/21 10:28)

78darekb

poszukaj cos kolego 2,7 -3m cw do20gr ja lowie na best mastera shimano 2,7 m cw 3- 15gr juz 10 lat i jest ok nie gubi ryb jazie i klenie tylko on kosztuje ok 300zl popatrz za catana shimano podobnych parametrach co do przynent to blystki od0 do 2 black fury sprawdzaja mi sie najlepiej i male woblerki m siek ,dragona tiny itp lowie na zylke 0,16 z plecionki i wedki wklejki mialem spady

Połamania

(2012/09/27 13:49)