Dębowa-opolskie

/ 3 odpowiedzi
Witam! Łowił tam ktoś? Znacie jakieś ciekawe miejscówki?
piotrcarp

Jest to bardzo fajna woda i rybna mozna liczyc na medalowe ryby jest bardzo duzo dobrych miejsc bo dno jest zroznicowane ale potrzebna ludka do zlokalizowania wyplycen albo popytac wedkujacych tam karpiarzy od wiosny do jesieni zawsze spotkac mozna rozbite obozowiska karpiarzy wiec jest z kim porozmawiac na ten temat. Wiosna karpie zawsze biora na plazy pod laskiem bo jest tam plytko i woda sie szybciej nagrzewa wystarczy kilka slonecznych dni zeby karpie odwiedzily plarze. (2012/01/30 18:53)

kolocarp

witam - na Dębowej spędziłem częsc swojego życia znam tam prawie wszystko mogę uczestniczyc w wyprawie jeśli byłbyś zainteresowany mam mnóstwo czasu tak że czekam na propozycje możemy powędkowac jestem na wszystko otwarty pozdro (2012/01/31 09:38)

kl73

witam chcemy sie wybrac na urlop na debowa z coreczka2,5 roku,szukam informacji gdzie rozbic namiot plaskie dno aby sie mala mogla popluskac a jak jeszcze by sie udalo karpia zlapac takiemu amatorowi jaj ja to urlop by byl udany.prosze o jakies info jesli jest to mozliwe nie lubie pola namiotowego cenie cisze i spokoj.jakies info prosze na maila adam.kl73@interia.pl dzieki pozdrawiam (2014/05/11 12:54)