Dawno nie opłacana karta.

/ 33 odpowiedzi
u?ytkownik230838


Cześć

Wiele lat temu miałem wyrobioną kartę wędkarską, opłacałem wszyskie składki. Niestety gdzieś zapodziały się wszystkie dokumenty papierowe. Przestałem wędkować na dość długi okres czasu i obecnie wracam do starego hobby. Proszę o informację czy mogę "odnowić" kartę czy może całą procedurę wyrabiania karty muszę przejść od początku łącznie ze zdaniem egzaminu. Mieszkam obecnie w innej miejscowości niż kiedyś jak wędkowałem.

Pozdrawiam


(2018/08/26 08:20)

hundun


Cześć do starostwa się udaj tam wyrobia duplikat ważne aby mieć zdjęcie i jakaś drobna opłata (2018/08/26 09:23)

ogtw


Jest karta wędkarska i jest legitymacja członkowska PZW. (2018/08/26 09:26)

u?ytkownik230838


Może orientujecie się czy w Centrali PZW albo koła wędkarskiego mojego rodzinnego miasta są jakieś dokumenty potwierdzające, że miałem kiedyś kartę wędkarską i opłacone składki? (2018/08/26 15:02)

Sith


Czy nie prościej byłoby wybrać się do koła, w którym wyrabiałeś papiery i opłacałeś składki, albo choćby do Zarządu Okręgu? Tam na oewno podpowiedzą Ci co masz zrobić. (2018/08/27 08:08)

Artur z Ketrzyna


Może orientujecie się czy w Centrali PZW albo koła wędkarskiego mojego rodzinnego miasta są jakieś dokumenty potwierdzające, że miałem kiedyś kartę wędkarską i opłacone składki?

Powinni mieć twoją kartę członka. Ale czy mają. Wiele kół tak naprawdę tego nie prowadzi.

Ale warto się skontaktować, może maja i dadzą ci zasiarczenie że miałeś kartę.

Opłata za egzamin to 30 zł, plus w starostwie 10 zł. (trzeba mieć foto)

Reszta to już w kole, opłaty/składki i wio nad wodę.
(2018/08/27 18:52)

u?ytkownik230838


@Sith: Mieszkam obecnie w mieście oddalonym od mojego miasta rodzinnego o kilkaset kilometrów i jest to utrudnienie.

Niestety nie pamiętam też nazwy koła, do którego należałem. Wysłałem emaila do Zarządu Okręgu z prośbąo weryfikację do jakiego koła należałem w przeszłości. Zobaczymy co napiszą i zależnie od tego będę dalej działał. (2018/08/27 22:20)