Zaloguj się do konta

Dania, Propozycja spotkania nad wodą

utworzono: 2012/02/05 13:55
gooral77

Witam  Kolegów
moja propozycja to spotkanie polskich nad ktoryms z jezior seelandi
mieszkam 100 kilo od kopenhagi ale nie mam kłopotu z przemieszczaniem sie po wyspie
znam sporo miejscowek sporo jezior z potwornym szczupakiem lub sandaczem
czekam na jakis odzew moze cos wspolnie pokombinujemy

[2012-02-05 13:55]

fajny pomysł , ale trzeba się zastanowić nad kosztami wszysytkimi (dojazd,zakawaterowanie,jedzenie,ew.zezwolenia na połów, jak przewieźć sprzęt itd.) na pewno trzeba by było naszykować dużo kasiorki ;P ALE OGÓLNIE POMYSŁ ŚWIETNY :) [2012-02-05 18:25]

SiwyDym

Witam ja mieszkam w kopenhadze i często wędkuję na jeziorze Bagsvaerd oraz Farum i są tam niezłe kaczodziobe i sandały oraz węgorze.Chętnie z kimś bym powędkował bo przeważnie sam jeżdżę. [2012-02-06 14:47]

Mr A

jestem otwarty na propozycje mieszkam w kopenhadze z checia powymieniam sie doswiadczeniami
[2012-06-10 15:54]

bbejbe

ja też chętnie, z tym że nie znam prawa dotyczącego połowów w Danii ani nic, mieszkam w Korsor obok Slagelse i chętnie bym połowił.Może ktoś dobry na prv napisze jakie pozwolenia są potrzebne :)
pzdr

[2012-06-19 01:32]

bbejbe

ja też chętnie, z tym że nie znam prawa dotyczącego połowów w Danii ani nic, mieszkam w Korsor obok Slagelse i chętnie bym połowił.Może ktoś dobry na prv napisze jakie pozwolenia są potrzebne :)
pzdr

[2012-06-19 01:35]

Kurde, a ja byłem ostatnio w Danii ze 3 razy i tak się zastanawiałem czy jednego albo dwóch dni na ryby nie poświęcić... I to furką byłem i kijaszki zabrać mogłem... Zdołowaliście mnie... Jeśli jeszcze będę się wybierał na pewno dam znać! [2012-06-19 09:52]

Milan

Witam mieszkam w Kopenhadze więc w razie jakiś zlotów proszę walić do mnie na pewno się przyłączę.Pozdrawiam

[2013-01-23 20:58]

zielinskim2

Witam.Kolego moze orientujesz sie gdzie w Korsor kupuje sie karte wedkarska jestem tu od niedawna i pewnie nie na dlugo a mam duzo czasu zeby na rybki wyskoczyc [2014-04-20 13:08]

siewier23

Witam  dnia 7.06.2014 to jest sobota o godz 4 rano spotykam sie z kilkoma kolegami nad jeziorem w Taastrup. Zapraszamy wszystkich milosnikow karpi. W jezioro oferuje nam bogate okazy karpia powyzej 10kg. Wiecej szczegowlow pisac na priv.

[2014-06-05 10:51]

okoniowaty

witam kolegów, coraz częściej myślę aby wybrać się do Kopenhagi(pozwiedzać) i zabrać ze sobą patyki aby przy okazji spróbować sił z duńskimi drapieżnikami ale przerażają mnie ceny noclegów, może kiepsko szukam , może nie tam gdzie powinienem, może któryś z kolegów tam mieszkających pomoże i poda namiar na jakiś "niezbyt drogi" nocleg, oczywiście jakbym się tam znalazł z chęcią spotkałbym się z krajanami nad brzegiem:) Druga sprawa czy na terenie wolnego miasta christiania obowiązują jakieś pozwolenia na połów , wydaje mi się ze tam to może nie dotyczyć, proszę o info [2014-06-05 11:26]