Zaloguj się do konta

Dam Sumo GT4 Method Feeder

utworzono: 2014/10/04 21:48
Patryykk

SUMO GT4 METHOD FEEDER  

  

Jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy zaprezentować nowy program wędzisk do metody feeder, zapewniających najwyższą jakość i gwarantujących skuteczne połowy. Przez ostatnie lata nasze wędki i akcesoria   Sumo  pomagały wędkarzom na całym świecie odnosić bezpretensjonalne sukcesy. Spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających łowców okazów. Nowa seria  Sumo  oprócz feederów zawiera także wędki typu waggler oraz picker oraz float.

 

- Blank z super lekkiego włókna T30 GT4
- Ergonomiczny, profilowany kształt górnej części rękojeści
- Funkcjonalna dolna część rękojeści z pianki EVA
- Wytrzymałe mocowanie kołowrotka z metalowymi pierścieniami
- Smukłe przelotki SIC, również do połowu plecionką
- Antyodblaskowe wykończenie metalowych elementów

- Utwardzany lakier z powłoką UV-protection

   




Co o nim sądzicie? Czy wart swojej ceny? Chcę łowić karpiowate w granicach do 4 kg? Proszę o opinie.

[2014-10-04 21:48]

notaki

ciekawe, czym niby ma się różnić wedzisko dedykowane  do method od "zwykłego" feedera ?

Marketing, być piekna rzecz, a ludzie czytać i kupować  :D :D :D
[2014-10-04 21:59]

Patryykk

Kolego ale czym nawiązujesz do tematu ? [2014-10-05 20:13]

Jeśli chodzi o kij do metody to warto się zainteresować selektor feeder pellet trabacco. Tak w nawiasie takie feederki są trochę bardziej sztywne oraz mocniejsze i tak na prawdę niczym nie różnią się od zwykłych wędzisk.
[2014-10-05 20:55]

Zionbel

Jeśli chodzi o kij do metody to warto się zainteresować selektor feeder pellet trabacco. Tak w nawiasie takie feederki są trochę bardziej sztywne oraz mocniejsze i tak na prawdę niczym nie różnią się od zwykłych wędzisk.

Dobrze kolega prawi.Ja sam lowie na Browninga.Dokupilem szczytowymi o odpowiednim oz dla mnie...I jest gitara.A na wiosnę kijek wytragal i to siłowo karpia dzikusa 8 kilo.Pozdro
[2014-10-05 21:26]

notaki

[quote]Kolego ale czym nawiązujesz do tematu ?[/quote]
Tym.. że proponujesz kolego ( bo Twoje pytanie odbieram - byc moze neisłusznie - jako ukryta reklamę ) kij dedykowany do "method".
I śmiech mnie bierze, bo jako żywo widzę reklamę środka na naprawę paznokcia wyłacznie na serdecznym palcu.
[2014-10-05 22:19]

Patryykk

Kolego tyle że ten feeder co podałeś dużo przekracza mój budżet. [2014-10-06 12:03]

Patryykk

Kolego notaki ten post nie jest ukrytą reklamą i być może niesłusznie odbierasz treść. [2014-10-06 12:05]

Zionbel

Kolego tyle że ten feeder co podałeś dużo przekracza mój budżet.

A ile planujesz wydać na kij do methoda ????  [2014-10-10 19:21]

Zionbel

Kolego tyle że ten feeder co podałeś dużo przekracza mój budżet.

A ile planujesz wydać na kij do methoda ???? 

Podobna kwotę wydalem na swojego Browninga.Po do kompletowanie szczytowek jest idealnie...Jeśli chcesz napisz na priv to podesle ci linki [2014-10-10 19:23]