DAM quick Camaro 640 fd

/ 6 odpowiedzi
Witam. Jestem młodym wędkarzem ale ryby łowię już parę lat. Głównie łowiłem karasie ale od 3 lat zajmuję się karpiarstwem. Jestem zwolennikiem kołowrotków z przednim hamulcem. I planuje zakupić młynek DAM quick Camaro 640 fd. Miał z nim ktoś może doczynienia. Oczywiście podajcie swoje propozycje kołowrotków. Karpie to max 5kg. Z góry dzięki😉
Adam01


Posiadam ten kołowrotek w rozmiarze 630, zakupiony w połowie zeszłego sezonu. Do końca jesieni służył mi przy spinningu na szczupaki- swój egazmin zdał. Luzów brak, kręci się płynnie, nawój żyłki jest w porządku- mogło być lepiej ale źle nie jest :) Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Jak się sprawdzi większy rozmiar przy karpiowani? Ciężko powiedzieć. Idzie wiosna i na pewno podczepię go pod feeder na Wiśle- zobaczymy jak się sprawdzi. (2018/03/13 23:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Kołowrotek troche mały do typowej gruntówki. Proponowałbym coś większego. Jeśli chcesz przedni hamulec to masz taki kołowrotek niżej.
http://allegro.pl/kolowrotek-megabaits-elite-fr550i-4bb-wolny-bieg-i7221507133.html (2018/03/14 08:16)

unnamed-pr0-hejt


Ja głównie łowię na większych stawach i wielka ilość żyłki mi nie jest potrzebna. A pan z tym dragonem miał jakiś kontakt??? (2018/03/14 11:22)

ryukon1975


Duży kołowrotek to nie tylko spora ilość żyłki ale moc i trwałość potrzebna do obsługiwania cięższych zestawów i holów większych ryb. Kołowrotek do którego link wkleiłem jest dobry i trwały. Polecam w tym przedziale cenowym. (2018/03/14 14:23)