Zaloguj się do konta

DAM PTS Palladium Trout

utworzono: 2017/11/10 13:21
pozga2006

Witam. Jako że to pierwszy post witam Was i proszę o zdanie. Z myślą o kolejnym sezonie rozglądam się za delikatną spławikówką na stojące i nie głębokie wody i nie za wielkie ryby tj. lin, karaś, płoć. Aby wędkowanie dawało frajdę chcę kupić coś delikatnego no i wpadło mi w oko coś takiego jak w tytule DAM PTS PALLADIUM TROUT. Szanowni forumowicze, co o tym myślicie? Dobry wybór czy lepszym wyjściem będzie jednak matchówka powiedzmy 5-20g? [2017-11-10 13:21]

aldente

DAM PTS PALLADIUM TROUT to mocna wędka , skonstruowana do metody TREMARELLA.
Ma ona różne ciężary wyrzutowe. Możesz nią nawet rzucić bombardą. To wędka wymyślona na komercyjne jeziorka i stawy z pstrągami. Oczywiście połowisz tym kijem i na spławik. Też tak robiłem...jednak o wiele więcej przyjemności przyniesie łowienie na typową wędkę do metody spławikowej. O ile się nie mylę..DAM Trout jest wędką teleskopową. Spraw sobie porządną spłąwikówkę trzyskłądową. Jest tu wielu kolegów, którzy doradzą Ci odpowiedni produkt. Połamania:-)) [2017-11-10 20:38]

pozga2006

Dzięki za konkretną odpowiedź, nic nie mogłem doczytać o tej wędce, a parametrami wydawało się jest ok, tyle, że okazuje się przeznaczenie już inne. Dzięki i pozdrawiam [2017-11-11 10:25]