Daiwa Tournament 2,7 m 3-18 g

/ 3 odpowiedzi
Chcę kupić dobry kij spinningowy zastanawiałem się nad Konger Paladin ale moja firma to Daiwa i znalazłem kij do średniego spinningu Daiwa Tournament 2,7 m 3-18 g.Nie jest tani.Mam pytanie czy ktoś go zna?I jaką ma na jego temat opinię,jestem prawie zdecydowany na jego zakup ale zawsze warto coś się dowiedzieć od osób które miały z nim kontakt.
maneko09


witam ponownie!! i jak zakupiłeś go?  czy masz cos innego w tej gramaturze? (2012/04/09 21:43)

ryukon1975


Wygrzebałeś pytanie z archiwum.:)
Nie zdecydowałem się na ten kij,kupiłem inny.
Nie będę się rozpisywał bo i tak ten który ma jest nieprodukowany i nie do kupienia w żadnym sklepie. (2012/04/09 21:55)

motylW1


Witam, kolega wiele razy mi pomógł,więc chce także coś szczerze doradzić . Wiem że lubisz Daiwę ,ja też lubię i mam nawet 2 spiningi tej firmy i jestem zadowolony,ale mam też inne kije bo trzeba się czasem odważyć i popróbować czegoś innego. W tej samej cenie kupisz AVIDA ST. CROIX.(TO NIE WĘDKA, TO BAJKA), 2.90cm. , 3-18 c.w. z dożywotnia gwarancją. Mało która ryba z niej spada. Szybki kij ,ale ''niepałkowaty", pod ciężarem stopniowo, (akcja progresywna)wchodzi w parabolę.Kleń , boleń ,brzana, okoń - IDEAŁ. Jest jeszcze jeden dobry kij, będzie tańszy od DAIWY TOURNAMENTA i ST. CROIXA,a też bardzo fajny na rzekę, DRAGON HM69 STING 2.75CM. , 4-18C.W. X-FAST, a mimo to pięknie pracuje z ryba ( też bardzo czuły). Posiadam HMY69 I NAPRAWDĘ JESTEM ZADOWOLONY, nie piszę o tych wędkach ze słyszenia ,łowie na nie.  Nie chcę mówić, że są naj, naj ,naj, bo każdy dobiera wędkę pod siebie i nie każdemu musi pasować to co akurat ja mam, staram sie tylko doradzic jak najlepiej. Szczerze doradzam AVIDA, pozdrawiam.

(2012/04/10 01:47)