Daiwa Shorecast 5000A opinie

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich. Krótko i na temat, czy ktoś posiada ten kręciołek i może coś o nim powiedzieć bo kolega ma do oddania za nie duże pieniądze i myślę czy warto bo szukam kołowrotka do wędki karpiowej i nie wiem czy się nada do takiego zestawu. Czekam na wypowiedzi. Pozdrawiam.
mazu89

Nie miałem z nim do czynienia ale zastanów się czy chcesz łowić karpie kołowrotkiem bez wolnego biegu. (2017/02/22 16:49)

pisklok3

no jesli siedzi sie przy sprzecie to wolny bieg az tak nie jest potrzebny (tak mi sie wydaje) znajomy jezdzi z kolowrotkami bez wolnego biegu i lowi z powodzeniem. Ale moze jestem za malo doswiadczony i nie wiem o pewnych szczegółach. (2017/02/22 17:07)

mazu89

Nie mam zamiaru cię zniechęcać do tego typu kołowrotków tylko zauważyłem brak wolnego biegu dla mnie jest to bardzo ważne bo wystarczy się dosłownie odwrócić i możesz nie zdążyć złapać wędkę a do tego nie potrzeba wielkiej ryby karpik ponad 40 to może zrobić. A z wolnym  to po zarzuceniu dźwignia pstryk i idziesz po browara do auta .Popuszczanie hamulca za każdym razem jest po prostu upierdliwe ale też można tak łowić. (2017/02/22 17:33)

pisklok3

no wlasnie hamulec bedzie popuszczany to jest oczywiste, bo juz widzialem jak karpik 1kg na skreconym hamulcu wyciaga wedke z podporek ;)
Pytanie czy ten kolowrotek wytrzyma takie obciążenie i czy warto wogole na niego zwracac uwage. (2017/02/22 18:12)

pisklok3

Nikt nie pomoże, czy to tak rzadki kołowrotek że nikt nie miał styczności? :( (2017/02/23 16:32)