Daiwa Regal - Z BR

/ 4 odpowiedzi

Witam.


Panowie czy ktoś może wyrazić opinie na temat kołowrotka Daiwa Regal-Z BR 5000??? ewentualnie co wybrać Daiwa Regal-Z BR 5000 czy  Schimano Baitrunner DL 10000 RA??

ryukon1975


Kupiłem dwa kołowrotki Daiwa Regal Z wiosną ubiegłego roku i używałem cały sezon.
Nie nam do nich żadnych zastrzeżeń,precyzyjnie wykonane,bez żadnych awarii. (2012/03/10 07:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

gruby12345


tez mialem zamiar je kupic w zeszlym sezonie sprzedawca bardzo polecal bo nie ma w tej cenie nic lepszego z wolnym biegiem ale kupilem daiwe opus bull 6000 brat ma 4 sztuki 2 sezon na karpia i nie narzeka na nie choc kilka +15 kg karpi ma juz na kacie pozdrawiam (2012/03/10 13:43)

Arcymisiek


Aktualnie jestem posiadaczem starszego modelu daiwy z seri regal i mam także jednego baitrunnera shimano,z czystym sumieniem mogę polecić Daiwę.Kołowrotki daiwy są bardzo dobrze wykonane a ,części solidne i mocne jak w czołgu,mam kołowrotek już 6 lat bez zgrzytów.
Natomiast Shimano już coś zaczyna stękać,nie żeby coś trzestrzało,ale na przestrzeni lat nie chodzi już tak płynnie jak Daiwa.
Co do wędzisk,wierzę w Shimano, zastosowane w nich inowacjyjne technologie,typu biofibre czy geofibre oraz super włókna XT powoduje że są prawie nie do złamania,mowa oczywiście o wyższej półce.
Pozdrawiam:) (2012/03/10 15:11)

przemeknie


Kołowrotek DAIWA Z BR 5000 kupiłem pod koniec 2011 roku, po raz pierwszy miałem okazję sprawdzić ten sprzęt w marcu 2012 na Bałtyku na Dorszach. Praca kołowrotka nienaganna, wszystko ładnie cacy hula i śmiga, tylko........gdyby nie ten nieszczęsny mechanizm składania korbki... Podczas holu ryby czy zwijaniu pilkera 250g korbka samoczynnie składała się co nie ukrywam było dosyć sporym utrudnieniem:) masakra!!! Kołowrotek odesłałem na gwarancji do sklepu, następnie został przesłany do Niemiec do serwisu. Czekam już ponad 1,5 miesiąca i nadal w sklepie nic nie wiedzą. Podobno czas realizacji do 2 miesięcy, ale dla pocieszenia może byc fakt, że kołowrotek oddają nowy.

pozdrawiam (2012/04/18 09:44)