Zaloguj się do konta

Daiwa Procaster 150g feeder

utworzono: 2015/06/12 13:27
xxxxjacekxxxx

Proszę o opinie tej wędki feeder daiwa procaster 150g , 3.90 będę nim łowił na Wiśle leszcze prawdopodobnie też będę się nastawiał na brzanę i sandacza. Będzie to mój pierwszy feeder [2015-06-12 13:27]

haja

łowię na Aqualite czyli wcześniejszą wersję pocastera. Różni się uchwytem na kołowrotek. To mocne wędziska. Mają progresywną akcję, to znaczy że się wyginają w zależności od obciążenia nawet na całej długości wędziska, a są jednocześnie dość sztywne przy pracy przy niewielkich obciążeniach. Hol ryby przy tych właściwościach jest bardzo komfortowy i przyjemny. Niestety cena jest dość wysoka nawet jak na niższą półkę Daiwy. Ja kupiłem i nie narzekam. To naprawę dobry sprzęt [2015-06-12 23:35]

predator70

Witam mam go od stycznia tego roku tylko 3.60 bo były w dobrych cenach.Łowię na Odrze i polecam.Płamania 
[2015-06-13 08:44]

Witam! Posiadam dwa dokładnie takie same kije i uważam, że są one naprawdę godne polecenia. Nawet na najtwardszej szczytówce widać brania drobnicy. Też łowię nim w Wiśle i muszę przyznać, że nie zachowuje się ten kij jak gałązka wierzbowa. Łowię nimi od prawie trzech lat i jedyne co to Żona złamała mi szczytówkę... w samochodzie w bagażniku przy wyjmowaniu, więc Koledzy radzę samemu z samochodu wyciągać swój sprzęt ;) Hol Ryby to czysta przyjemność, oczywiście nie będziemy czuć na kiju 5 cm płotek... Po za tym jakiś czas temu na tym forum opisywał go Sebastian Kowalczyk i sam go polecał. Kij ten też cieszy oko i nie ma z nim problemów, więc jeśli chcesz mieć spokój nad wodą i cieszyć się łowieniem i obcowaniem z przyrodą to polecam. Zaznaczam też, że nie jestem wybitnym wędkarzem a może nawet słabym :) [2015-06-13 10:35]