Daiwa Megaforce Tele 40-opinie

/ 1 odpowiedzi
Witam. Przydarzyła się smutna rzecz.
Złamałem swoją spławikówkę Jaxon Eternum. Nadszedł czas zakupu nowej wędki.
Z racji że Polski rynek jest ''zalany'' tańszym Jaxonem, Dragonem i tym podobnymi firmami ciężko znaleźć dostępny lepszy sprzęt. Zamierzam kupić spławikówkę teleskopową długość 3,60 do łowienia w rzece (głównie łowię na rzece wieprz) na ''przystawkę spławikową''. Wybrałem wędkę Daiwa Megaforce 3,60m 5-40g
http://bialaryba.pl/wedka-daiwa-megaforce-tele-40-3-60m-5-40g-p-3310.html
Zaznaczam że interesuje mnie ten właśnie konkretny model.
Może któryś z kolegów miał do czynienia z tę właśnie konkretną wędką ?
W internecie nie mogę znaleźć żądnych informacji czy też testów tejże wędki. Jedyne informacje o niej to szczątkowe opisy sklepów wędkarskich. Może ktoś zna jakąś (może być zagraniczna) stronę gdzie przeprowadzano jakiś test lub jest jakiś szerszy opis tejże wędki ( w google nie bardzo znajduje nic ponad to co napisałem) Bardzo proszę o wszelkie rady, opinie czy też informacje odnośnie tej właśnie wędki. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.


maciek223


Cześć  ,używałem tego kijka przez dwa sezony.Ciężar górny troszeczkę zawyżony,ale ogólnie bardzo fajny kij .Bardzo ładnie pracuje pod rybką,udało mi się na niego wyjąć karpika 3,60kg.Kij wart swojej ceny ,ja wtedy płaciłem coś koło 220 zł.Sprzedałem go tylko dlatego że wycofałem się całkowicie z teleskopów,gdybym tego nie zrobił ten kijek miał by u mnie dożywocie. (2014/09/08 16:04)