Daiwa Infinity Q Jigger

/ 2 odpowiedzi
Mam pytanie czy Daiwa Infinity q Jigger 270 8-35 będzie dobrym kijem pod plecionkę na szczupaka w rzecze? Chodzi mi  czy nie będzie gubił ryb. Łowię  głownie na wobki,obrotówki rzadziej gumy. A może lepszym wyborem będzie Savage Gear Parabellum? Szukam kija którym można daleko rzucić, bardzo dobrze czuć przynętę i żeby nie gubił ryb na plecionce. Chyba że ktos ma inne propozycje to niech pisze.
użytkownik32263


Na szczupaka pod woby i żelastwo nie stawiające za dużego oporu będzie bardzo dobry bo ładnie się ładuje i głęboko gnie pod rybą. Ale pod ciężkie lub duże szczupakowe gumy +/-6" niestety nie za bardzo, szczyt za mocno siada przy podbiciu. To seria dość miękkich wędzisk, wbrew temu co pisze producent. Bo rozumiem że chodzi Ci o serię Infinity Q Jiggerspin a nie Spin gdzie takowej gramatury nie znam. (2015/01/07 15:53)

szwendacz


O taki kij właśnie mi chodzi. Gumy 3-4 cala czasami 5. No właśnie producent pisze że to sztywne kije. Ale na sucho nie wyglądają na jakieś wolne kije. Tak że powinien to byc dobry wybór. (2015/01/07 17:30)