Zaloguj się do konta

Daiwa Black Widow Tele Carp

utworzono: 2016/09/10 21:19
Laser77

Witam, chciałbym sobie kupić wędkę teskopową na krótkie wypady i wpadło mi w oko wedzisko jak w tytule. Czy ktoś taką posiada? Proszę o opinie. [2016-09-10 21:19]

Laser77

Znalazłem jeszcze teleskopy w ofercie Prologica C1 i C2. Czy ktoś posiada takowe i zechciałby się podzielić swoją opinią? [2016-09-12 09:46]

Timur2148

Mam od 3 lat Prologica C1 i polecam. Natomiast z C2 nie miałem styczności. [2016-09-15 09:10]

konger11

Nie miałem styczności z teleskopami, tylko ze składanymi wędziskami tych modeli i z tego co się orientuję to w porównaniu BW do C1 to daiwa wypada dużo lepiej, chociażdby ze względu na wykonanie i design. Nie napisałeś co to są za krótkie wypady i jak będziesz łowił, ale oba modele do dalekich rzutów się nie nadają.  [2016-09-15 10:23]

tomasz-dyduch

Generalnie łowię na muchę, biała ryba tylko na leniwy urlop z żoną.
Zamierzam kupić ekonomiczny zestaw gruntowy.
Czy teleskopowe karpiówki są dużo gorsze niż składane myślę o Daiwa Black Widow Tele Carp?
Nie będę łowił często, a wygoda transportu jest istotna.
pozdrawiam
Tomek [2018-11-05 17:35]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia