DAIJIA FISHING TACKLE; czy jest to coś warte ?

/ 7 odpowiedzi
Dzień Dobry,

Jak wiadomo wiosna zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie zakupy sprzętu. I tu zaczynają się schody. Czy ktoś miał do czynienia z tym kołowrotkiem:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3027232312
Czy jest on coś wart? Patrząc na opis to jest "super fajny" ale jak wiadomo każdy napisze to co chce zobaczyć kupujący. Niestety nie mam kasy żeby kupować jakieś maszyny z wyższej półki.Dodam że zamierzam łowić głównie na jeziorach ale zdarza się rzeka i kanały (leszcze linki jak się trafi to karpia.)

W tamtym roku kupiłem jeden z tej firmy tylko, że bez wolnego biegu niestety miałem go tylko raz na rybach i włamali mi się do samochodu =/
Piotru14


Witam ja bym nie ryzykował kupna takiego sprzętu, w tej cenie można kupić np.Jaxon top carp frxl, mam ten kręcioł od dwóch sezonów i nic się z nim nie dzieje. (2013/02/19 22:47)

u?ytkownik125241


Wejdź na stronę DAIJIA i tego kołowrotka tam nie zobaczysz. Z końcówką 2012 ten kołowrotek był sprzedawany za 49zł. Zapasowej szpuli w tym nie ma, gwarancji nie dostaniesz.  Kupowałem kiedyś kołowrotek  u tego użytkownika tylko sporo taniej.  Jeżeli zejdzie ci do 50zł za ten sprzęt to kup jeżeli nie to nie jest wart tych pieniędzy. 

(2013/02/19 23:04)

Alex13


Chińszczyzna? Nigdy !  Wprawdzie nie wiem, czy można dziś cokolwiek kupić, co nie ma korzeni nad Huang Ho, jednak jeśli wiadomo skąd się taka firma wzięła, to należy unikać.

Ku przestrodze - przeczytaj niedawno spłodzony przeze mnie wierszyk :) Historyjka grafomańska, ale z morałem

(2013/02/19 23:13)

ryukon1975


Ja bym nie ryzykował,nawet gwarancji na ten kołowrotek nie ma.Lepiej kupić coś z firm które maja u nas serwis Mikado,Konger i inne. (2013/02/20 07:32)

Lin1992


Zgadzam się z opiniami wyżej :) Lepiej kupić coś co ma u nas gwarancję i serwis. A tamten kołowrotek to lepiej sobie odpuścić. (2013/02/20 08:01)

u?ytkownik142307


Gdyby ktoś szukając taniego kołowrotka do 100 zł, trafił na ofertę firmy caiman to mogę powiedzieć że kręcioły z serii olympus i tornado dobrze się sprawuja.Mam takie dwa,od 3 lat.Po tym czasie porównujac do kongera imperial na 9 łożyskach ,który po takim samym czasie na takim samym kiju -feeder ma już trochę luzu,to muszę przyznać że 10 łożyskowe caimany wypadaja lepiej .Hurtownia tej firmy jest w katowicach,pokazały się też na alllegro ,ja kupiłem je na bazarze -z gwarancją sprzedającego .Łowię na Odrze zestawami do 150 gr.,ryby to leszcze brzany i czasem amury  największy na caimanie miał 6 kg. (2013/02/20 09:13)

waldi05


Mnie natomiast sprawdzają się Jaxony i jestem zadowolony z jakości iceny.Drobne naprawy po oddaniu po przez sklep do serwisu to ok 10-15 zł a wrócił jak nowy. (2013/02/28 09:52)