Da się przerobić bata na tyczkę?

/ 4 odpowiedzi
Chciał bym połowić trochę wyczynowo. Nie chce wydawać kupę kasy na tyczkę. Więc mam pytanie. Czy da się przerobić bata na tyczkę? 










  
u?ytkownik102837


Chodzi ci o przeróbkę blanku czy po prostu chcesz zamontować w tym bacie gume? Jeśli chodzi o przerubki to jest to raaczej nie możliwe (przynajmniej ja nigdy o czymś takim nie słyszałem). A jeśli chcesz wstawić tam gume to nie ma problemu, musisz mieć tylko w bacie pustą szczytówkę a nie wklejkę


Pozdrawiam Boczny trok (2014/06/18 18:28)

baqo


Nie da się , a  batami również można łowić  wyczynowo,tak samo jak i odległościówką . (2014/06/20 22:56)

Krzychulec


Stary post ale tylko napiszę że jeszcze nie widziałem żeby ktoś z batem pokonał zawodnika z tyczką a byłem już na nie jednych zawodach.Połamania kijów ;-) (2018/02/27 16:20)

Alister


Cytat: "Stary post ale tylko napiszę że jeszcze nie widziałem żeby ktoś z batem pokonał zawodnika z tyczką a byłem już na nie jednych zawodach. Połamania kijów ;-)" No to jeszcze mało w życiu widziałeś. O takim gościu jak Piotr Stępniak kiedykolwiek słyszałeś, który wygrał wiele zawodów rangi GP Polski, mistrzostw okręgu i komercyjnych, właśnie batem? W dniach gdy ryby biorą intensywnie, tyczka zawsze przegrywa z batem. :) Popytaj, poczytaj, zanim coś takiego napiszesz. (2018/02/27 17:40)