Zaloguj się do konta

Czyszczenie wędziska

utworzono: 2010/12/12 10:16
spoko15

Tak jak w temacie jak przeczyścic wedzisko teleskopowe ponewaz mam problem dostal sie tam piasek i z jednego segmentu na łaczeniu porysowalem lakier prosze o odpowiedz jak najszybciej. [2010-12-12 10:16]

jeżeli to bat to odkręcasz korek na dole rozkładasz kija na części   i myjesz każą  . jeżeli to kij z przelotkami to odkręcasz korek dolny i od góry czyli od przelotek przelewasz wodą i czekasz aż wyschnie .
pozdrawiam
[2010-12-12 10:36]

bpekal

możesz zawsze podgrzać przelotki żeby klej puścił zdjąć je wyjąć wszystko później wklejić je na klej na gorąco taki w laskach i wszystko masz gotowe i pozatym masz pewność że podczas łowienia żadna przelotka ci się nie poluzuje i nie odklei bo już masz je sprawdzone i wklekone na nowo.pozdrawiam:)
[2010-12-12 12:47]

kazik

Ja to robię tak : odkręcam dolnik , oczywiście przy złożonym wędzisku , następnie biorę prysznic (słuchawkę) i odkręcam ja . Następnie samym wężykiem pod ciśnieniem w kabinie prysznicowej płuczę najpierw od strony przelotek  i staram się to robić tak aby woda przelała się przez każdy segment . Następnie odwracam go i to samo robię z drugiej strony obracając go . Tą czynność powtarzam kilka razy i po tym sprawdzam czy wszystko się wypłukało rozkładając go jak nie to ponownie płuczę i na koniec odstawiam aby wyschło . [2010-12-12 15:23]

spoko15

kazik dziekuje za rade juz przeczyszczone i dzila poprawnie:)

[2010-12-12 16:38]