Czym zastapić stoper do włosa? Szybka Pomoc,Odpowi

/ 5 odpowiedzi / 3 zdjęć
Witam kolegów po fachu. Doradzcie mi czym zastąpić stopera gumowego do zaciągniecia kulki? Wybieram sie na Ryby jutro ale nie mam stopera. Druga sprawa kupiłem kulki proteinowe o smaku Morwy 12mm. Czy to za małe na Karpia? Można dać 2 kulki 12mm na włos? Czy stosujecie 1 kulkę. jestem nowy w tym twmacie a chce tego sezonu wypróbować tą metodę. Pokarze na zdjęciu jaki mam przypon z hakiem na włos,dodam ze ma rozmiar 8. Jakie ryby mogę sie spodziewać na haku i wczesną wiosną. Wiem ze liny już ruszyły nie wiem jak z karpiami :/ Dodam także ze mam zanęte o smaku morwy. DORADZCIE KOLEDZE :) Dziekuje :)
kubakolotko13


kulke daj jedną astoper możesz zastąpić kawałkiem trawy
  (2018/04/20 19:54)

użytkownik26223


Możesz dać jedną kulkę , możesz zrobić bałwanka albo założyć 1 tonącą i podbić pop-upem .Nie ma reguł, kombinuj.Zwykle sie zakłada kulki 16-22mm ale na wisnę taka mała może zie sprawdzić.
A jak masz to wyprubuj pellet halibut 12mm podbij 1 kukurydzą ,mi sie takie coś sprawdziło.
A stoper możesz zastąpić kawałkiem rurki silikonowej,kawałkiem zapałki, trawki ,Gałązką a nawet Białymi robakiem tylko nie zaciągaj za mocno bo możesz go przeciąć.
Ale najlepiej jakbyś miał plombę do gaśnic/zawieszka z PCV. ucinasz 2 takie koraliki ,zaciągasz na kulce i nie ma siły aby taki stoprek wypadł.
 (2018/04/20 20:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SlawekNikt


kulke daj jedną astoper możesz zastąpić kawałkiem trawy

I to jest strzał w 10 :-) (2018/04/20 22:53)