Czym najlepiej spinningować?

/ 7 odpowiedzi
czym najlepiej spinningować na przezroczystej, płytkiej wodzie(1,0-2,0m) z zarośniętym dnem? z góry dzięki za odpowiedź:)
u?ytkownik6774


obrotowka - wahadlo - wobler - "lekka'' guma - trzeba stosowac lekkie przynety lub szybciej prowadzic (2010/04/29 18:30)

szymon888


guma bo się da jom pięknie prowadzić a w przezroczystei wodzie nie ma nic lepszego moim zdaniem albo ładny wubler nisko schodzący pamietai łowiąc gumom o technice opadu gdyż jest bardzo skuteczna sam tak łowię i mam niezwykłe wyniki albo morzna też wublera ładnoego tylko żeby płytko schodził bo utopisz a tego nikt nie chcę resztę przynęt ogradzam w przezroczystej wodzie bo reszta zprawdza się raczei w metnej wodzie. (2010/04/29 19:00)

szymon888


sory błond płytko schodzący wuble a nie głęboko (2010/04/29 19:02)

mackowiak


szymon błagam popracuj nad ortografia :)
natomiast co do pytania, to ja mając taki kłopot na łowisku rozwiązałem go przypadkowo.
otóż łowiłem okonie i widziałem na dwumetrowej wodzie jak wychodziły do przynęt ale ich nie atakowały. poskutkowało dopiero (po przerzuceniu chyba wszystkiego co miałem w pudełku) założenie starutkiej, chyba trzydziestoletnie obrotówki z mosiężnym, zmatowiałym skrzydełkiem.po sześciu godzinach o kiju, wyjąłem na nią dwanaście garbusów w ciągu kwadransa. więc jak dla mnie stonowane kolory i coś nieszablonowego i będzie git :)
powodzenia (2010/04/30 04:00)

kopyto74


guma bo się da jom pięknie prowadzić a w przezroczystei wodzie nie ma nic lepszego moim zdaniem albo ładny wubler nisko schodzący pamietai łowiąc gumom o technice opadu gdyż jest bardzo skuteczna sam tak łowię i mam niezwykłe wyniki albo morzna też wublera ładnoego tylko żeby płytko schodził bo utopisz a tego nikt nie chcę resztę przynęt ogradzam w przezroczystej wodzie bo reszta zprawdza się raczei w metnej wodzie.

Szymon na miłość Boską nie ogradzaj przynęt i proszę popracuj nad ortografią pisząc posty włącz funkcję podkreślania błędów ortograficznych. Połamania kija. (2010/04/30 06:27)

u?ytkownik31907


polecam wormy uzbrojone bez zaczepowo tzw. zestaw texas (2010/04/30 13:06)

szczupak50cm


Rybki gumowe lub alga1 lub 2 (2010/11/14 20:27)