Czym kierować się przy wyborze pierwszej karpiówki

/ 3 odpowiedzi
Witam, chciałbym kupić karpiówkę, ale niestety w tym "dziale" wędkarstwa jestem zupełnie zielony. Nie wiem w ogóle na co zwracać uwagę itp.  Chętnie posłucham także waszych propozycji drodzy koledzy wędkarze. Nie wiem także czym kierować się przy wyborze kołowrotka i reszty zestawu. Na wydanie mam 220 zł wolałbym przeznaczyć tę sumę na wędkę i kołowrotek, ale jestem otwarty na propozycje.Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :D
ignacy-nowicki


Ja mam wędke robinson tritium 360 3lbs i świetnie sie spisuje. pozdr (2013/05/15 15:35)

worm


Dokladnie, moja pierwsza karpiowka byl owy Robinson i tez zlego slowa na niego powiedziec nie moge :) i z czystym sercem polecam !!! (2013/06/03 09:15)

elektryk18


Siema raczej dobrego sprzętu karpiowego w tej cenie nie kupisz podstawowy sam kołowrotek kosztuje jakieś 180 zł okuma travertine z wolnym biegiem kolega ma 7 lat tony ryb wyjął i katuje to do dziś na ostrych rybach a co do wędki to nie kupuj żadnego szajsu poniżej 100 zł nie opłaca się lepiej dać już to powiedzmy 150 i mieć na dłuższy czas jak chcesz poławiać małe karpie wiem że napisałeś ,,karpiówkę'' to polecam ci jakiś feeder http://allegro.pl/mikado-trython-feeder-360-c-w-100-g-i3228906365.htmlalbo dozbieraj przynajmniej 320 zł na wędkę i kij  (2013/06/04 15:12)