Czy znajdzie się miła wolna pani

/ 40 odpowiedzi / 2 zdjęć
Diablo

Chyba powinieneś konkretniej określić warunki tej wyprawy i ewentualne profity dla tej pani. Jak myślisz jaka obca pani zgodzi się pójść z facetem w krzaczory "spędzać miło czas"? (2012/07/31 07:56)

ryukon1975

Chyba powinieneś konkretniej określić warunki tej wyprawy i ewentualne profity dla tej pani. Jak myślisz jaka obca pani zgodzi się pójść z facetem w krzaczory "spędzać miło czas"?

W sąsiedniej miejscowości jest taki dom:),panie z niego nigdy nie odmawiają wypraw i podobno (bo osobiście nie sprawdzałem) zawsze są chętne na "wyprawy".

:) (2012/07/31 08:54)

perwer

Dobrze jak na pierwszej wyprawie oskrobie ryby ,a wcześniej popcha samochód który zakopie sie gdzieś w mieliźnie. Będzie odganiac komary i szukac rosówek w nocy po lesie .
Miło by było jak miejscówka bedzie oddalona o kilometr,że poniesie przynajmniej łózko i fotel karpiowy -a na plecach namiot . Z romantyczniejszych rzeczy ,trzeba by dać jej satysfakcje i pozwolic na wyczyszczenie stanowiska wędkarskiego -pozbieranie śmieci i .
Wiadomo żeby jej sie nie nudziło dobrze jak oczyści wode z moczarki i glonów,bo po co romantyczne chwile maja psuć zaczepy. 
Ehh jak koledze sie poszczęści  nic tylko pozazdrościć i koleżance życzyc miłego wypoczynku. (2012/07/31 10:37)

Roxola

Jeżeli jakaś panie zainteresowana,proszę pisać na pocztę tu na forum,skontaktujemy się pozdrawiam:)

_________________________________________________________________________________________

Nie chcę Cię zniechęcać do poszukiwań, ale to co napisałeś, zabrzmiało jak na castingu.
Napisz coś o sobie, może gdzie wędkujesz najczęściej i takie tam ...bajery.

Nadal trzymam kciuki za udany połów  :) (2012/07/31 15:22)

mechanik samochodowy wedkarz

Jeżeli jakaś panie zainteresowana,proszę pisać na pocztę tu na forum,skontaktujemy się pozdrawiam:)

_________________________________________________________________________________________

Nie chcę Cię zniechęcać do poszukiwań, ale to co napisałeś, zabrzmiało jak na castingu.
Napisz coś o sobie, może gdzie wędkujesz najczęściej i takie tam ...bajery.

Nadal trzymam kciuki za udany połów  :)
może  zle to zabrzmiało,ale nie szukam sexu na pierwszej randce jak co nie którzy heheh,nie jestem taki pozdrawiam:)szukam normalnej dziewczyny :)
(2012/07/31 19:19)

maryska

Ciekawy pomysł szukać dziewczyny na portalu wędkarskim , jednego możesz być pewien , jak sama lubi łowić nie będzie Ci truła " A ty znowu na ryby " " Nie wyobrażam sobie jak można tyle czasu gapić się w spławik " i tym podobne teksty . Życzę powodzenia   (2014/10/11 19:43)

troc

Chłopie, nie rób tego błędu- nie szukaj kobiety, która wędkuje- nie zaznasz spokoju nawet na rybach;)........ (2014/10/11 22:50)

grzegorz not

I co było branie?:)

Chyba nie biorą...:-) (2014/10/16 07:02)

Artur z Ketrzyna

Chyba nie biorą...:-)

Autor od ponad roku nie aktywny na forum. Pewnie i wyją rybkę życia.... (2014/10/16 16:02)

troc

Nie znacie się- cały czas szuka- jak dla wędkarza to z robakami ma być.........
                                (2014/10/16 17:58)

hudzik

Każdy facet , jak i Kobieta powinni mieć swój " azyl " , nie ważne czy są to ryby, gołebie , rajdy terenowe itp..Nie  krytykuję twoich poszukiwań, ale ja nie wyobrażam sobie mojej 2-giej połówki przesiadującej cały czas w naszym męskim gronie , kiedy deszcz, kiedy błoto i kiedy rozmawiamy na wszelkie tematy , a zazwyczaj są to opowieści , których w domu się nie mówi :). Po prostu dla mnie wędkarstwo to taka męska wyprawa  , jak reklama "Tatry"      https://www.youtube.com/watch?v=JnVCWPsbPTQ (2014/10/16 18:36)

Artur z Ketrzyna

E tam, a ja się pogodził z moją panią i nawet razem w zarządzie Koła jesteśmy. Ona i ja mamy instruktora wędkarstwa.
Czasem pojedzie ze mną na rybki, a czasem pojedziemy na grzybki. I jakoś leci...

Owszem każdy musi mieć też swój azyl, ale musi też łączyć coś wspólnego...

A zapominałem. Mamy też małą działeczkę, i tam też lubimy się pogrzebać w ziemi. (2014/10/16 19:48)

Arcymisiek

Chyba nie biorą...:-)

Autor od ponad roku nie aktywny na forum. Pewnie i wyją rybkę życia....

Możliwe, że wzięła i pociągnęła go za sobą na dno. ;)
(2014/10/16 20:49)

Bernard51

Autor od ponad roku nie aktywny na forum. Pewnie i wyją rybkę życia....

Jak 32 lata czekał to teraz nie ma czasu na udzielanie się na portalu, a z rybką bardziej hasa!! (2014/10/18 06:20)