Czy znajdujecie czas na sport?

/ 7 odpowiedzi
Macie czas na upraiwanie sportu?
Bo sam osatnio totalnie nie jestem w stanie znaleźć czasu
Julian


Ja przeważnie w każy pierwszy weekend miesiąca uprawiam brydża sportowego . Bez skrzynki piwa lub jednego Jacka Danielsa na tzw. łeb robra nie zaczynamy. Czasami po ,,przetrenowaniu "pojawiają się zakwasy w postaci symptomu ,,ćmiącej łepetyny . Pozdrawiam Julian (2018/03/27 09:21)

Jakub Woś


Tylko sporty ekstremalne - dłubanie w nosie w skrajnie sprzyjających warunkach. A tak na poważnie to w sezonie wędkarskim nie mam czasu na nic innego. Zimą kiedy nie łowię zdarza się pobiegać. (2018/03/27 19:05)

Sith


Codziennie robię od kilku do kilkunastu przysiadów na fotel przed komputerem i jeden wieczorem na tapczan. Czasami, niestety z wiekiem coraz rzadziej, kilka pompek z udziałem Partnerki. Rano robię jeden brzuszek przy wstawaniu z tapczanu... ;)

Masakra, a kiedyś jeździło się na rowerze, biegało podczas spaceru z psem, gdzieś w pownicy stoi stepper i walają się hantelki... Starość nie radość... ;-(( (2018/03/28 10:19)

bilbao


Znajdujemy. Wszystko zalezy od organizacji. Podliczcie sobie ile dziennie spędzacie na glupotach. Na ogladaniu telewizji czy chociażby na przeglądaniu sobie facebooka. Jeśli zrezygnowalibyście z tych aktywności to na pewno znaleźlibyście czas na sport, który poprawi Wam nie tylko sylwetkę ale równeiż humor ( uprawianie sportu wzmaga wydzielanie endorfin w organizmie....). Tak wiec nie ma co jęczeć,że nie ma czasu ale po prostu zacząć od tych 30 minut dziennie na sport.  (2018/03/29 12:54)

użytkownik26223


Nie wiem czy można to nazwać sportem, aktywność fizyczna na pewno jakaś to jest.
Chodzenie .
Nie dużo i nie codziennie ale staram sie te 4-5x w tygodniu po około 5-10 km podreptać.
Teraz po zimowym "letargu" jest ciężko bo kondycja kiepska ale z czasem będzie lepiej. (2018/03/29 17:58)

Julian


A tak na serio . Nie ma nic lepszego niż dla niektórych spinning ( mój brat ) lub lekka przystawka ze spławikiem . Trochę zanęty , krzesełko i hajda po wszystkich ,,dziurach" , nęcikach , spowolnieniach nurtu etc,etc,. Może to być również gruntówka czy przepływanka byle by nie za dużo klamotów. Zaliczyć wczesną wiosną parę kilosów nad rzekąnp od Modlina do Janówka czy od Tarchomina na Pragę każdy bez względu na to gdzie mieszka ma takie swoje ,,szlaki " , nałykać się tlenu , może czasami browara - byle by bez przesady. I nie ma nic zdrowszego. (2018/03/30 15:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bury30


Trzeba sobie tak organizować dzień, aby był czas na pracę, aby był czas na odpoczynek i aby był czas na aktywność fizyczną.
Aktywność fizyczna nie tylko dla przyjemnosci, ale także po to, aby zrzucić nadmiarowe kilogramy.
A więc głównie bieganie i jazda na rowerze.
Korzyści z jazdy na rowerze jest wiele. (2018/04/05 07:04)